دایی به خاطر کفش کتانی خواهرزاده‌اش را کشت

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌‌ ساعت ۵ بعد از ظهر روز گذشته مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل اعلام شده دریافتند یک جوان ۱۸ ساله و یک جوان ۲۵ ساله به شدت زخمی شده‌ و به بیمارستان بعثت منتقل شده‌اند.
شاملو، بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: جوان ۱۸ ساله به نام محمد پیش از رسیدن به بیمارستان بر اثر شدت خونریزی جان باخت اما مرد جوان دیگر به نام مجید زنده ماند.
وی ادامه داد: تحقیقات نشان داد محمد، خواهر زاده مجید است و او مجید را زخمی کرده است اما برادر مجید به نام امیر که دایی دیگر محمد بوده است محمد را به هواخواهی از برادرش زخمی کرده و به قتل رسانده است.
امیر توسط مأموران پلیس شناسایی و دستگیر و در بازجویی‌ها مدعی شد یک کفش کتانی به قیمت ۱۰۰ هزار تومان خریداری کرده اما روز حادثه متوجه سرقت این کفش شده است.
وی مدعی شد از آنجا که به خواهرزاده خود به خاطر اعتیاد به مواد مخدر شک داشتم با او درگیری لفظی پیدا کردم اما وی به داخل حیاط خانه رفت و پس از برهنه کردن نیمه تنه بالایی خود من را به مبارزه دعوت کرد.
امیر گفت: برادرم مجید برای آرام کردن محمد به داخل حیاط خانه رفت اما محمد برادرم را زخمی کرد و من هم به داخل حیاط رفته و با گرفتن چاقو از دست محمد وی را با ضربه چاقو مجروح کردم.
بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران گفت: در حال حاضر تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

مطالب مشابه

زورگیران خشن پایتخت به آخر خطر رسیدند/ تبهکارن پراید سوار را شناسایی کنید+تصاویر

استفاده از خودروهای عبوری متفرقه جهت رسیدن به مبدأ، علت...

مادری که خودش را سزارین کرد

امداد رسانی به مناطق سیل زده خوزستان

امداد رسانی به مناطق سیل زده خوزستان عملیات امدادرسانی به...

مادری که خودش را سزارین کرد

مرگ ۴ سرنشین پراید در تصادف جاده قصرشیرین

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: بر اثر انحراف به...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب