دایی: فردوسی پور دایه مهربان تر از مادر شده است

مادری که خودش را سزارین کرد

انتقاد دوباره سرمربی سایپا از مجری نود

دایی: فردوسی پور دایه مهربان تر از مادر شده است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران گفت: مجری برنامه نود دایه مهربانتر از مادر شده و بهتر است درباره من اظهار نظر نکند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از پایان مسابقه امروز سایپا با مس کرمان در جمع خبرنگاران گفت: تیم ما خوب بازی کرد و فقط گل نزد. امروز در زدن ضربات آخر مشکل داشتیم؛ ولی فوتبال خوبی ارائه کردیم و به همین دلیل از بازیکنانم راضی هستم.
وی افزود: چهار بازیکن مصدوم داریم که اگر آماده شوند، شرایط تیم ما بهتر خواهد شد. بازیکنان ما در تمرین خوب گل می‌زنند؛ اما در مسابقات راه دروازه حریف را گم می‌کنند.
سرمربی تیم سایپا با اشاره به اظهارات مجری برنامه ۹۰ در خصوص اعزام وی به همراه تیم دانشجویان به مسابقات جهانی اظهار داشت: نظر فردوسی پور برایم مهم نیست. به کسی که تفاوت دانشگاه و دانشکده را نمی‌داند چه باید گفت. شریف دانشگاه است نه دانشکده. این مجری دایه مهربانتر از مادر شده است.
وی افزود: شصت تا هفتاد درصد جو منفی که در زمان جام جهانی علیه من به وجود آمد، بخاطر گزارش های این شخص بود. لازم نکرده مرا بزرگ کند و از من اسم بیاورد. خودم به قدر کافی بزرگ هستم.
سرمربی سایپا ادامه داد: مدام از تیم من صحبت می‌کند و ناراحت است که چرا او را تحویل نگرفته ام. برای صدا و سیما متاسفم که یک تریبون آزاد در اختیار چنین شخصی داده است که یک طرفه صحبت می‌کند.
وی افزود: خود می دانم جایگاهم کجاست و لازم نکرده این مجری برای من جایگاه تعیین کند. بهتر است درباره من یک فرد تحصکرده اظهار نظر کند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

اخراج مربی مسینا

پیه تر و فراترا ، رئیس باشگاه مسینای ایتالیا ، بالاخره مجبور...

مادری که خودش را سزارین کرد

دنیزلی: از هفته‌ی ششم برای قهرمانی خیز برمی‌داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از پیروزی پرگل تیمش...

مادری که خودش را سزارین کرد

حسین کعبی در گفت‌وگو با تلویزیون ملی ژاپن: سطح انتظارات مردم ایران بسیار بالا رفته است

تیم ملی فوتبال کشورمان همچون دیگر تیم‌های راه یافته به...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب