دختر ایرانی در میان برترین دونده های ۶۰ متر دنیا

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در رده‌بندی جدید اتحادیه جهانی دوومیدانی، فرزانه فصیحی دونده سرعت تیم ملی بانوان در میان برترین‌های دوی ۶۰ متر قرار گرفت.

فصیحی در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور موفق شد رکورد ۶۰ متر زنان ایران را که در اختیار مریم طوسی بود (۷:۴۳ ثانیه) با ثبت زمان ۷:۳۵ ثانیه جابه‌جا کند و رکورد ملی این ماده را در دست بگیرد.

وی با این زمان در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی دوومیدانی در سال ۲۰۱۶ در رده سی‌و‌چهارم قرار گرفت. در رده‌بندی این ماده «میشل لی» از ترینیداد و توباگو با ۷٫۱۷ ثانیه، «اولسیا» از اوکراین با ۷٫۲۰ ثانیه و و «باربارا پیر» از آمریکا با ۷٫۲۴ اول تا سوم هستند.

بانوی رکورددار دوی ۶۰ متر کشورمان تا کسب ورودی جهانی دوی ۶۰ متر فقط ۲ صدم ثانیه فاصله دارد که امیدوار است این زمان را در رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا که ۳۰ بهمن تا دوم اسفند ماه در دوحه قطر برگزار می‌شود، کسب کند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه زنان – دختران و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ January 2016 | 4:06 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

در این مکان ها ورود آقایان ممنوع است + عکس

مشرق نیوز نوشت، با افتتاح اولین رستوران مخصوص بانوان در...

مادری که خودش را سزارین کرد

محرومیت این دختر از مدرسه به جرم زیبایی + عکس

به گزارش برنا به نقل از پایگاه خبری النسیج ،...

فوتبال بانوان در سکوت مطلق (عکس ها)

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب