دختر نوجوان ، قربانی انتقام کورکورانه

مادری که خودش را سزارین کرد


images/20061120/killer.jpg پسر جوانی که به قصد انتقام از پدر دوستش ، با همدستی ۲نفر، دختر او را ربوده و او را بشدت مجروح کرده بود، در ورامین دستگیر شد.
به گزارش جام جم ، سرهنگ قاسم خانی فرمانده انتظامی ورامین روز گذشته با اشاره به این خبر گفت : چند روز پیش مردی که در حال عبور از خیابان شهید بهشتی ورامین بود ، با مشاهده پیکر نیمه جان یک دختر نوجوان ، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کرد.قاسم خانی افزود: به دنبال این تماس ، ماموران کلانتری ۱۲ ورامین با عزیمت به محل ، پیکر نیمه جان دختر جوان را که بشدت مجروح بود و قادر به تکلم نبود ، به بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین منتقل کردند. این دختر پس از چند روز با معرفی خود به نام الناز ۱۴ ساله لب به سخن گشود و گفت : ساعت ۷ صبح وقتی قصد عزیمت به مدرسه را داشتم ، ۳ پسر جوان که صورت خود را با ماسک پوشانده بودند ، مرا با تهدید چاقو سوار خودروی پراید کردند و پس از انتقال به بیابان های اطراف ورامین ، با چوب و مشت و لگد بشدت مرا مجروح کردند.


آخرین جمله


دختر ۱۴ ساله افزود: وقتی بشدت مجروح شدم ، یکی از این مهاجمان خطاب به من گفت پدرم به خاطر رضایت از پدرتو مجبور شد دست او را ببوسد. من هم دستهای تو را خواهم شکست تا انتقام پدرم را از پدر تو بگیرم.
الناز افزود: پس از این جملات آنها با رها کردن من متواری شدند و من نیز با زحمت خود را به حاشیه جاده رساندم و از مردم کمک خواستم.
سرهنگ قاسم خانی افزود: به دنبال این اظهارات موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و در تحقیق از پدر الناز ، وی عنوان کرد چندی پیش فردی به نام داوود با همدستی چند نفر از دوستانش پسرم را بشدت مجروح کرد و پس از شکایت من ، آنها دستگیر و زندانی شدند ولی پس از چند روز پدر داوود با اصرار از من خواست رضایت دهم.


دستگیری متهم


رئیس پلیس ورامین تصریح کرد: با به دست آمدن این سرنخ ، محل سکونت داوود شناسایی و با عزیمت ، ماموران به محل معلوم شد او قبل از حضور ماموران محل را ترک کرده است.
سرهنگ قاسم خانی افزود: با پیگیری و تحقیق در مرحله بعدی متهم در خیرآباد ورامین شناسایی و در اقدام ضربتی دستگیر شد.داوود ، متهم ۲۱ ساله در تحقیقات با اعتراف به ربودن دختر ۱۴ ساله و ضرب و جرح وی گفت : برادر الناز با دختر خاله من ارتباط داشت و وقتی متوجه موضوع شدم ، با ضرب و شتم او را تهدید کردم ارتباط خود را قطع کند و من نیز به قصد انتقام خواهرش را ربودم.
به دنبال این اعترافات ، ماموران با صدور دستور قضایی ، تلاش برای دستگیری ۲ همدست متهم را که در ربودن و ضرب و جرح دختر ۱۴ساله مشارکت داشتند ، آغاز کرده اند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

راننده نعش کش مامور پلیس را گاز گرفت!

  جام جم آنلاین: پلیس شهر کرفلد در غرب آلمان...

استفاده از اسپری اشک آور مظنون را به کما برد

استفاده از اسپری اشک آور مظنون را به کما برد...

مادری که خودش را سزارین کرد

سقوط مرگبار مادر و کودک از چرخ و فلک

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام‌جم، ساعت...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب