دختر ۱۰ ساله زیر ضرب و شتم جنون‌آمیز همسر برادرش جان باخت

مادری که خودش را سزارین کرد

روز گذشته دختری ۱۰ ساله زیر ضربات شلنگ و کابل همسر ۲۶ ساله برادرش جان باخت.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، مقارن ساعت ۲۲ روز پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، با انتقال دختری به درمانگاهی در شورآباد تهران، کارکنان درمانگاه با وضعیت بحرانی دختربچه ۱۰ ساله افغانی مواجه شدند که بدنش بر اثر ضربات وارده از جسمی شبیه به کمربند و یا کابل به شدت آسیب دیده بود.


بدین ترتیب در حالی که حال کودک بسیار وخیم بود، تحت معاینه پزشکان درمانگاه قرار گرفت و بلافاصله مشخص شد: کودک علایم حیاتی ندارد و بدین ترتیب با وجود تلاش پزشکان برای نجات دختر بی‌نتیجه ماند و وی بر اثر جراحات وارده جان سپرد.


در این حال زنی که این دختربچه را به درمانگاه منتقل کرده بود و به هراسان و مضطرب به نظر می‌رسید، با اطلاع به موقع مسؤولان درمانگاه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و حضور ماموران کلانتری ۱۷۶ «حسن آباد»، بازداشت شد.


این در حالی بود که گزارشات اولیه پزشکی مبنی بر فوت به دلیل ضربات وارده از وسیله‌ای شبیه کمربند بر بدن کودک در اختیار ماموران قرار گرفت.


به گزارش ایسنا با انتقال زن ۲۶ ساله افغانی به محل کلانتری مشخص شد: متوفی به هویت «شریفه» است اما زن جوان در ادامه تحقیقات در خصوص علت مرگ این دختربچه در حالی که به شدت ترسیده بود، حاضر به همکاری با پلیس نشد.


تا این که تحقیقات بعدی پلیس نشان داد: زن مظنون به قتل به هویت «زهرا»، زن برادر مقتول ۱۰ ساله بوده است و حادثه زمانی به وقوع پیوسته که «شریفه» با خانواده برادرش زندگی می‌کرده است.


همچنین در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد: «زهرا» متهم به قتل بر سر حضور خواهر شوهرش با همسر خود درگیری پیدا کرده و در همین حال نیز متهم در جریان بازجویی‌ها اعتراف کرد: با شوهرم بر سر یکسری مسایل خانوادگی اختلافات شدیدی داشته‌ایم.


بنابراین گزارش در ادامه بررسی‌های فنی پلیس سرانجام «زهرا» لب به اعتراف گشود و معترف شد: شب پیش از حادثه در حالی که شوهرم در منزل حضور نداشت با «شریفه» درگیری لفظی پیدا کرده و بر اثر خشم ناشی از این برخورد با شلنگ و کابل اقدام به کتک زدن او کردم.


وی اضافه کرد: پس از مدتی از اقدام جنون‌آمیز خود، متوجه شدم که دختربچه ۱۰ ساله بیهوش شده است، از این رو زمانی که با انجام اقداماتی موفق نشدم که او را سر حال آورم و با توجه به این که علایم حیاتی نیز در او مشاهده نمی‌شد، احساس خطر کرده و به قصد نجات، «شریفه» را به بیمارستان رساندم.


به گزارش ایسنا با محرز شدن ارتکاب جنایت توسط این زن، وی بازداشت و به پلیس آگاهی تهران منتقل شد.


همچنین به دلیل عدم حضور همسر متهم به قتل و برادر مقتول، تحقیقات پلیس همچنان در خصوص علت و انگیزه‌های اصلی ارتکاب جنایت ادامه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

فرار زن جوان از دست شرور محله

:مردی که با زور و تهدید، زن هم محلی خود...

مادری که خودش را سزارین کرد

گردن زدن ۴ نفر در عربستان سعودی

    جام جم آنلاین: وزارت کشور عربستان سعودی اعلام...

مادری که خودش را سزارین کرد

تجاوز گروهی به‌دخترپاکستانی بادستور دادگاه!

یک دختر ۱۸ ساله پاکستانی به‌دستور دادگاه قبیله‌ای در شهر...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب