در جمع‌‌آوری ماهواره‌ها وارد حریم خصوصی مردم نمی‌شویم

مادری که خودش را سزارین کرد
فرمانده نیروی انتظامی:


در جمع‌‌آوری ماهواره‌ها وارد حریم خصوصی مردم نمی‌شویم


خبرگزاری فارس: پلیس در جمع‌آوری ماهواره‌ها به هیچ عنوان وارد حریم خصوصی مردم نمی‌شود و فقط نسبت به جمع‌آوری دیش‌های ماهواره‌ که به صورت مشهود باشد، اقدام می‌کند.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم امروز در حاشیه همایش فرماندهان راهور و پلیس‌راههای سراسر کشور گفت: مطابق قانون خرید و فروش، نصب و راه‌اندازی تجهیزات ماهواره‌ای مگر با مجوز وزارت ارشاد ممنوع است و کسانی که اقدام به نصب ماهواره‌ می‌کنند مرتکب جرم مشهود شده‌اند و لذا ماموران جهت اجرای قانون نسبت به جمع‌آوری اقدام می‌کنند.
فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سؤالی در مورد اقدامات ناجا در شرق کشور و امنیت این مناطق گفت: فعلاً‌ شرایط منطقه شرق کشور ایده‌آل است و مطابق برنامه‌های پیش‌بینی شده هم‌اکنون در حال انسداد فیزیکی مرزهای شرقی کشور هستیم.
وی ادامه داد: هم اکنون از حدود ۴۰۰ کیلومتر از مرزهای شرقی حدود ۱۰۰ کیلومتر آن مسدود شده است و امیدواریم تا آخر پاییز تمامی مرزهای شرقی مورد انسداد فیزیکی قرار گیرد.
فرمانده نیروی انتظامی در خصوص به شهادت رسیدن تعدادی از ماموران نیروی انتظامی که چندی پیش در شرق کشور اتفاق افتاد گفت:‌این ماموران در پی کسب خبر اقدام به تعقیب تعدادی از اشرار کرده‌ بودند که در این اقدام خود نکات ایمنی را رعایت نکرده بودند و بنابراین اشرار از این فرصت استفاده کرده و آنها را به شهادت رساندند.
وی ادامه داد:‌پس از این حادثه ماموران در طرح ظربتی اقدام به پاکسازی منطقه کردند و ۳ گروه از اشرار را که وارد کشور شده بودند در کرمان و اصفهان مورد برخورد قرار دادند که از این اشرار ۱۰ تن انواع مواد مخدر نیز کشف شد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

افزوده شدن بیش از ‌٨� � هزار نفر به جمعیت کشور

معاون حقوقی و سجلی ثبت‌احوال کشور با اشاره به آمار...

مادری که خودش را سزارین کرد

زن آمریکایی پس از قبولی در امتحان رانندگی ، با افسر ممتحن تصادف کرد

    جام جم آنلاین: یک دختر جوان آمریکایی درست...

مادری که خودش را سزارین کرد

استقبال دبیر کل سازمان جهانى گردشگرى از پیشنهاد ایران

دبیرکل سازمان جهانى گردشگرى از پیشنهاد جمهورى اسلامى ایران براى...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب