دستگیری اخاذ و متجاوز به عنف در رباط کریم

مادری که خودش را سزارین کرد

مردی که تحت عنوان مأمور پلیس وارد منازل شهروندان می‌شد و پس از اذیت و صاحب منزل اقدام به سرقت می کرد با هوشیاری ماموران پلیس رباط کریم دستگیر شد.


به گزارش  ستاد اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان تهران، ابراهیم حسن‌آبادی فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه زنی به اداره پلیس آگاهی و اعلام اینکه شخصی تحت عنوان مأمور یکی از ارگان‌های انتظامی وارد منزلش شده و با تهدید چاقو پس از آزار و اذیت، جواهرات او را به همراه دوربین فیلمبرداری، گوشی تلفن همراه و کارت عابربانک به سرقت برده، بلافاصله مأموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران در حال رسیدگی به موضوع و شناسایی سارق مأمورنما بودند که متوجه شدند فرد اخاذ به همین شیوه دومین قربانی خود را نیز شناسایی کرده و پس از اینکه از تنها بودن زن در خانه اطمینان حاصل کرده، با معرفی خود به عنوان مامور وارد منزل شده و پس از تجاوز به عنف و بستن دست و پای قربانی، وسایل قیمتی منزل و طلا و جواهراتی را به ارزش ۱۵ میلیون ریال سرقت کرده و از محل متواری شده است.
حسن آبادی اظهارداشت: تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی پس از مدتی کار اطلاعاتی و اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی فرد مورد نظر شده و در شهرک آلارد رباط کریم در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی هنگامی که متهم قصد ورود به منزل شخصی را داشت، وی را دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل کردند.
فرمانده انتظامی رباط کریم تصریح کرد: متهم دستگیر شده به نام «علیرضا ـ الف» ۳۱ ساله در بازجوئی‌های مقدماتی به ۲ مورد تجازو به عنف و سرقت تحت عنوان مأمور اعتراف کرد.
حسن‌آبادی در پایان به تمامی شهروندان شهرستان رباط کریم توصیه کرد: از اعتماد به افراد کلاهبردار که خود را به عنوان مأموران نظامی و انتظامی و سازمان‌های دولتی معرفی می‌کنند به شدت پرهیز کرده و از آنها کارت شناسایی، حکم مأموریت و بازرسی از منزل را درخواست کنند و در حد امکان نیز منازل، آپارتمان‌های مسکونی و محل‌های کار خود را به چشمی‌های شناسایی و دوربین‌های مدار بسته مجهز کنند

مطالب مشابه

ادعای کذب زن جوان وی را متهم به برقراری ارتباط نامشروع کرد

ادعای کذب زن جوان وی را متهم به برقراری ارتباط...

باند «بلوتوث سیاه» متلاشی شد

 دادیار دادسرای جنایی تهران از دستگیری ۳ دختر و ۵...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب