دستگیری دزدهای نقاب دار روی بام خانه

مادری که خودش را سزارین کرد

دو سارق جوان قمه به دست که قصد سرقت از خانه ای در شهرک آزادی تهران را داشتند با داد و فریادهای زن صاحبخانه به دام افتادند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت ۴٫۳۰روز گذشته زنی که در شهرک آزادی تهران زندگی می کرد با در آغوش گرفتن کودکش از خانه خارج شد و با به صدا درآوردن در منازل همسایه ها، داد و فریاد راه انداخت و از حضور دو سارق نقاب پوش در خانه اش خبر داد.
به این ترتیب یکی از همسایه ها با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰تهران تماس گرفت و ماجرا را به پلیس اطلاع داد.
سپس ماموران کلانتری ۱۵۰تهرانسر به محل حادثه مراجعه و خانه موردنظر را به محاصره خود درآوردند، اما سارقان نقاب پوش که متوجه حضور پلیس شده بودند، از پشت بام خانه خارج و خود را به خانه دیگری رساندند و قصد فرار داشتند که از سوی ماموران روی بام یکی از خانه ها دستگیر و برای تحقیقات به کلانتری منتقل شدند.
سارقان در بازجویی های پلیسی ، خود را مرتضی و بهرام معرفی کردند. یکی از سارقان در اظهاراتش گفت : چند وقت قبل کارهای نقاشی و گچ بری خانه شاکی را به عهده داشتیم ، بعد از گرفتن مزدمان آنجا را ترک و به خانه مان در شهریار رفتیم.
مدتی که گذشت تصمیم به سرقت از این محل گرفتیم. طبق یک نقشه از پیش تعیین شده با توجه به این که خانه تازه ساز بود و داربست های فلزی همچنان مقابل در خانه بود، نقاب به چهره هایمان زده و در حالی که یک قمه نیم متری در دست داشتیم از داربست بالا رفته و سپس وارد خانه شدیم که با داد و فریادهای زن صاحبخانه ناکام ماندیم.
روز گذشته سارقان جوان با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شدند و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

عامل ربودن ۳۴۰ دختربچه در ۲۲ استان کشور در اصفهان اعدام می شود

    عامل ربودن ۳۴۰ دختر در ۲۲ استان کشور...

مادری که خودش را سزارین کرد

نوزده‌ کشته‌ براثر سقوط هواپیمای‌ مسافربری‌ در برزیل‌

به‌ گزارش‌ خبرگزاری‌ فرانسه‌ از ریودوژانیرو ، هواپیمایی‌ برزیل‌ امروز...

مادری که خودش را سزارین کرد

سوءاستفاده جنسی برخی جهانگردان ازکودکان پنهان می‌ماند

فرمانده ناجا: ادامه تلاش مستمر پلیس برای دستگیری «عبدالمالک ریگی»...