دستگیری فوتبالیست معروف با سلاح و موادمخدر

مادری که خودش را سزارین کرد

ماموران انتظامی پس از ظنین شدن به یک دختر و ۲ مرد درون یک خودروی زانتیا در شمال تهران و متوقف کردن خودرو ، یک قبضه سلاح کمری و مقادیری موادمخدر شیمیایی را کشف کردند.
به گزارش خبرنگار ما ، ماموران انتظامی در ساعت ۴ بامداد روز گذشته با مشاهده یک خودروی زانتیا در حوالی پارک وی ، وقتی خودرو را متوقف کردند ، راننده خودرو با معرفی خود به نام شاپور عنوان کرد ، وی ساکن امریکاست و دختری که در ماشین حضور دارد نامزد اوست و مرد جوان نیز از دوستان وی بوده و آنها در حال عزیمت به منزل خود هستند.


کشف سلاح


با متوقف کردن خودرو و بازرسی از آن یک قبضه سلاح کمری و مقادیری موادمخدر صنعتی شیشه کشف و متهمان برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی منتقل شدند. با تحقیق از دختر جوان که خود را مریم معرفی می کرد، وی عنوان کرد قصد ازدواج با شاپور (صاحب خودرو) را دارد. در ادامه این تحقیقات معلوم شد مرد جوانی که همراه شاپور و مریم دستگیر شده یکی از فوتبالیست های معروف تهرانی است.
بازپرس روشن با صدور قرار قانونی هر سه متهم را برای ادامه تحقیقات به اداره اول پلیس آگاهی ارجاع کرد تا در خصوص موضوع ، تحقیقات تکمیلی انجام شود. بازپرس جنایی در ارتباط با این پرونده به خبرنگار ما گفت : شاپور مرد ۴۵ ساله ای است که عنوان می کند ۳۰ سال از عمرش را در امریکا سپری کرده است و آنها چند ساعت قبل از دستگیری در یک منزل میهمان بوده اند ، بازپرس شعبه سوم افزود: باوجود اظهارات مریم (دختر دستگیر شده) که مدعی است قصد نامزدی با شاپور را داشته ، خانواده وی از موضوع بی اطلاع هستند. همچنین موضوع تردد آنها در ساعت ۴ بامداد آن هم با یک قبضه سلاح کمری مشکوک به نظر می رسد و حضور یک فوتبالیست درون این خودرو نیز با توجه به وجود موادمخدر و اسلحه خود جای تامل و بررسی دارد. وی تصریح کرد: در حال حاضر دستور تحقیقات تکمیلی در پلیس آگاهی صادر شده است و نتیجه این تحقیقات بزودی اعلام خواهد شد.

مطالب مشابه

بازی استقلال با دیناموکیف لغو شد

بازی استقلال با دیناموکیف لغو شد خبرگزاری فارس: تلاش باشگاه...

مادری که خودش را سزارین کرد

مبتکر کارت های زرد و قرمز

کن آستون (۱۹۱۵-۲۰۰۱)، معلم ، نظامی و داور مسابقات فوتبال...

مادری که خودش را سزارین کرد

فتح الله زاده: به حجازی فرصت می‌دهیم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال دارای اشکالاتی است...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب