دستگیری کلاهبردارانی که به مسافران ساده لوح «پایانه غرب» به جای طلا بدلیجات می‌فروختند

مادری که خودش را سزارین کرد

دو برادر که با فروش بدلیجات به جای طلا از مسافران ساده لوح ترمینال غرب کلاهبرداری ‌کرده بودند، دستگیر شدند.


سرگرد مهدوی، رییس کلانتری ۲۰۹ «پایانه غرب» در تشریح شگرد و دستگیری متهمان به خبرنگار «حوادث» ایسنا، اظهار کرد: ۸ روز قبل شخصی به نام «صفدر» با مراجعه به کلانتری به ماموران گفت: ۲۰ روز قبل در حالی که با حضور در ترمینال غرب قصد مسافرت به شهرستان را داشتم، دو تن با مراجعه به من اعلام کردند که قصد فروش گردنبند طلایی را دارند.


مالباخته اضافه کرد: در این حال یکی از این دو تن با اعلام این که در پی خرید این گردنبند به ازای مبلغی که به مغازه‌دار پرداخت نشده، شناسنامه‌اش در گرو اوست و این در حالیست که همسرش مریض بوده و به پول نیاز دارد، از من خواست تا طلای ۱۴۰ هزار تومانی را که قیمتش در فاکتور نوشته شده بود، ۸۰ هزار تومان از او بخرم.


مرد ساده لوح در ادامه اظهاراتش به پلیس گفت: دو هفته پس از اهدای گردنبند به همسرم، متوجه شدم که رنگ طلا سیاه شده و در واقع مورد سوءاستفاده سارقان کلاهبردار قرار گرفته‌ام.


بدین ترتیب با مراجعه این مرد به کلانتری ۲۰۹، تحقیقات پلیسی جهت شناسایی متهمان آغاز شد که در پی آن ماموران در حالی موفق به دستگیری دو متهم در پایانه غرب شدند که قصد فروش طلای تقلبی دیگری به یک مشتری را داشتند.


متهمان پس از انتقال به محل کلانتری، از سوی شاکی مالباخته مورد شناسایی قرار گرفتند.


به گزارش ایسنا دو متهم ۲۰ و ۲۶ ساله در جریان بازجویی‌ها تاکنون به هیچ گونه کلاهبرداری دیگری اعتراف نکرده و با وجود شناسایی توسط مالباخته منکر موضوع شده‌اند.


بدین ترتیب متهم ۲۰ ساله از سوی مرجع قضایی بدون قرار آزاد شد و «مراد» متهم ۲۶ ساله که ادعا می‌کند هیچ نسبتی با متهم دیگر ندارد، جهت تحقیقات بیشتر در اختیار کلانتری قرار گرفت.


سرگرد مهدی از افرادی که به این شیوه از آنها کلاهبرداری شده خواست تا با مراجعه به کلانتری «ترمینال غرب» و اعلام شکایت متهم را شناسایی کنند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

زن ۸۶ ساله ژاپنی شوهر نود ساله اش را کشت

پلیس ژاپن اعلام کرد ، یک زن ۸۶ ساله را...

مادری که خودش را سزارین کرد

۵۰ مجلس پارتی در سال گذشته جمع‌آوری شد

در حالی که از یک ماه پیش تاکنون کارآگاهان پلیس...

مادری که خودش را سزارین کرد

عروس دزدی

 والدین دختری که قرار بود عروسی کند به بهانه خرید...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب