دستگیری مامورهای قلابی هنگام تعقیب دختران جوان

مادری که خودش را سزارین کرد

۲ مامور قلابی که با تعقیب ۲ دختر جوان در شمال تهران آنها را متوقف کردند، با حضور بموقع پلیس دستگیر شدند.
بعدازظهر روز گذشته به دنبال مشاجره ۲ دختر جوان با ۲ سرنشین یک خودرو، ماموران انتظامی با مشاهده این موضوع وقتی اقدام به بررسی موضوع کردند، معلوم شد ۲ مردی که سرنشین خودرو هستند، با در اختیار داشتن بی سیم قلابی و یک رشته دستبند خود را مامور معرفی کرده و خودروی دختران جوان را متوقف کرده اند.
با دستگیری هر دو متهم و تشکیل پرونده ، موضوع به دستور بازپرس قیصری در دادسرای جنایی در دستور کار ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت. با مشخص شدن هویت ۲ مامور قلابی به نامهای امیر و محمد، ادامه تحقیق از آنها در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران آغاز شد.
در تحقیقات بازپرس پرونده ، متهمان عنوان کردند، در جستجوی دختری بوده اند که شباهت فراوانی به یکی از دختران شاکی داشته است و از آنجایی که این دختر موجب اختلاف خانوادگی برای آنها شده است ، خودروی ۲ دختر جوان را متوقف کرده اند. به دنبال این اظهارات ، بازپرس قیصری با صدور قرار قانونی ، متهمان را برای ادامه تحقیقات و بررسی سوابق در ارتباط با جعل عنوان ماموران انتظامی و استفاده از بی سیم و دستبند در اختیار ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار داد. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

کسی درسرقت مسلحانه شیراز آسیب ندیده است

یک منبع امنیتی در استان فارس بیان کرد : جزئیات...

کشته شدن فوتبالیست ایرانی در تصادف جاده کرمانشاه + عکس

محمد رحمانی پیرمحمدی بازیکن تیم فوتبال بعثت کرمانشاه هنگام برگشت...

مادری که خودش را سزارین کرد

بیجه دوم از مجازات مرگ گریخت

جوان ۱۸ ساله ای که به اتهام آزار و اذیت...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان