دستگیری۱۱۰ معتاد تابلو «مولوی» طی دو ساعت عملیات پاکسازی

مادری که خودش را سزارین کردطی انجام عملیات ضربتی پلیس در محدوده کلانتری ۱۱۶«مولوی»، ۱۱۰معتاد تابلو دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند، این در حالی بود که یکی از این معتادان برای چهاردهمین بار در سال جاری دستگیر شده است.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، سرهنگ سید جواد کشفی، معاون مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تشریح نحوه اجرای این طرح، گفت: طرح پاکسازی حوزه استحفاظی کلانتری مولوی با همکاری ۳۰ تیم سه نفره از معاونت مبارزه با مواد مخدر تهران به همراه دو تیم متشکل از دو تن از زنان پلیس، تیم‌های یگان ویژه و یگان امداد و همچنین گروه ضربت سرکلانتری هفتم، از ساعت ۱۶ روز یکشنبه، بیست و دوم مرداد ماه آغاز شده و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت.


وی افزود: بر این اساس در جریان این عملیات پلیسی،۱۱۰ معتاد تابلو دستگیر و دو کیلوگرم انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.


سرهنگ کشفی با بیان این که این طرح در پی وصول گزارشات متعدد مردی مبنی بر آلودگی منطقه به اجرا درآمد به خبرنگار ایسنا، گفت: با توجه به بافت فرسوده و قدیمی خیابان مولوی، ۱۶ باب منزل که اتاقهای آنها به صورت اجاره‌ای در اختیار افراد مجرد قرار گرفته بود، شناسایی و با اخذ دستور قضایی این منازل که به مخفیگاهی جهت خرید و فروش و استعمال مواد مخدر تبدیل شده بود، پاکسازی شد.


به گفته وی، در یکی از این منازل بیش از ۳۰ باب اتاق تو در تو و چند متری تعبیه شده بود که بیشتر ساکنان آن توزیع کنندگان خرده فروش مواد مخدر و معتادان بودند.


به گزارش ایسنا، طرح پاکسازی در خیابانهای مولوی، شوش و پارک خواجه کرمانی، دو فاز گشت زنی در محدوده‌های مذکور با کمک سگ مواد یاب و ورود به منازل معتادان و قاچاق فروشان اجرا شد.


سرهنگ کشفی خاطرنشان کرد: روز جمعه، بیستم مرداد ماه یکی از توزیع کنندگان عمده مواد مخدر در منطقه دستگیر و در بازرسی‌های به عمل آمده از وی، ۵۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.


در این بین سرهنگ مسعود جعفری، سرکلانتر هفتم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ایسنا، با بیان این که تمامی افراد دستگیر شده به یکی از انواع مواد مخدر اعتیاد دارند، گفت: یکی از این معتادان در طول سال جاری ۱۴ بار توسط ماموران دستگیر و پس از تحویل به مراجع قضایی آزاد شده است.


وی افزود: پاکسازی منطقه نیاز به کار زیربنایی و فرهنگی دارد، چراکه وظایف پلیس تنها به دستگیری معتادان محدود می‌شود.


در حالی که این طرح‌ها در طول سال جاری بارها به اجرا درآمده است، به گفته معتادانی که روز گذشته دستگیر شدند، آنها مثل گذشته پس از یک یا چند روز باز هم آزاد خواهند شد.


آنها بدون این که درمان و یا مجازات شوند به جامعه بازخواهند گشت و هیچ کس نمی‌داند معتادی که تاکنون ۱۴ بار دستگیر شده تا پایان سال چند بار دیگر دستگیر و روز بعد آزاد می‌شود؛ او دیروز با خیال آسوده در «خواب صدفی» فرو رفته بود.


انتهای پیام


کد خبر: ۸۵۰۵-۱۲۶۹۴مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

نوزاد سه روزه دندان درآورد

 نوزاد اردنی سه روز پس از تولد، صاحب دو دندان...

مادری که خودش را سزارین کرد

انهدام یک باند فساد و فحشا در کرمانشاه

 ماموران انتظامى استان “کرمانشاه ” روز گذشته یک باند فساد...

مادری که خودش را سزارین کرد

دستگیری پخش کنندگان سى دى هاى مستهجن بین دانش آموزان

 دو زن که مقابل دبیرستان ها اقدام به فروش سى...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب