رستوران های بین راهی ، گوشت الاغ کباب می کردند

مادری که خودش را سزارین کرد

اعضای یک باند ۵ نفره از سودجویان که در رستوران های بین راهی ابهر گوشت الاغ توزیع می کردند ، از سوی ماموران اطلاعات این شهر شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش جام جم ، چندی پیش فردی در تماس تلفنی با مدیریت اطلاعات شهرستان ابهر ، عنوان کرد ، اعضای یک باند با جمع آوری الاغ در منطقه و ذبح این حیوان ، گوشت های آن را در اختیار چند رستوران بین راهی قرار می دهند. به دنبال این گزارش ، ماموران با توجه به حساسیت موضوع و به کارگیری منابع و افرادی که احتمال می رفت از موضوع باخبر باشند ، اقدامات گسترده ای را در این ارتباط به عمل آوردند. نتیجه تحقیقات مشخص کرد فردی به هویت صابر در زمینه کشتار حیوانات بارکش و توزیع گوشت آنها در بین رستوران ها و غذاخوری های بین راهی فعالیت می کند.

در کمین متهم

با به دست آمدن این اطلاعات ، محل های احتمالی که امکان تردد صابر (متهم تحت تعقیب) وجود داشت ، به صورت نامحسوس کنترل شد و سرانجام روز گذشته صابر به همراه فردی به هویت علی وقتی در حال حمل ۴ راس الاغ با یک خودروی نیسان بودند ، در اقدامی ضربتی دستگیر شدند. با دستگیری این دو متهم و در بازرسی از خودرو ، ابزار و ادوات ذبح و لباس هایی که آثار خون تازه ناشی از کشتار الاغ روی آنها مشهود بود ، کشف و تحقیق از ۲ متهم دستگیر شده آغاز شد.

۱۵ راس الاغ آماده کشتار

متهمان اعتراف کردند ، الاغ ها را از فردی که ساکن یکی از روستاهای منطقه است ، می خریده اند ، به دنبال این اظهارات ، ماموران در مرحله بعدی این فرد را نیز دستگیر و در بازرسی از منزل وی ۱۵ راس الاغ را که قرار بود در چند روز آینده در اختیار صابر و همدستانش قرار گیرد ، کشف کردند. متهم عنوان کرد الاغ های موجود در محل برای فروش به باغ وحش ، خریداری شده است. آخرین خبرها در ارتباط با این ماجرا ، حاکی است که تاکنون ۵ نفر که در فروش گوشت الاغ مشارکت داشتند ، از سوی ماموران اطلاعات شهرستان ابهر دستگیر شده اند و تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

جسد زنى دو سال به تماشای تلویزیون‌ مشغول بود!

 جسد یک زن در آپارتمانش واقع در لندن در حالى...

مادری که خودش را سزارین کرد

تصاویر ۳ کیف‌قاپ حرفه‌ای پایتخت منتشر شد/جزییات تعرض مرد حیوان صفت به یک دانش آموز+عکس‌ها

تصاویر ۳ کیف‌قاپ حرفه‌ای پایتخت منتشر شد/جزییات تعرض مرد حیوان...

مادری که خودش را سزارین کرد

خودروهای آفرود عازم پاسارگاد شدند/ آتش سوزی تنگ بلاغی ۲۰ ساعت شد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از مُخبر مهر،...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب