رسیدگی به شکایت دختران جوان از شرور غرب تهران

مادری که خودش را سزارین کرد

پرونده شرور غرب تهران به اتهام آزار و اذیت یک دختر جوان و فیلمبرداری از او ، روز گذشته با صدور قرار مجرمیت به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا وی بزودی محاکمه و مجازات شود.
به گزارش خبرنگار جام جم ، اواخر مهر امسال ، دختر جوانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۵ عمومی و انقلاب صادقیه تهران ، از شرور سابقه داری به نام مهدی معروف به کثافت شکایت کرد. دختر جوان در تشریح ماجرا به بازپرس جراحی ، رئیس شعبه ۱۵ دادسرا گفت : در خیابان منتظر تاکسی بودم که یک دستگاه خودروی پژو مقابل پایم توقف کرد ، با گفتن مقصدم ، سوار خودرو شدم که در میانه راه ، ناگهان راننده از مسیر اصلی اش خارج شد. وی ادامه داد: داد و فریاد راه انداختم و به سرنشینان التماس کردم با من کاری نداشته باشند ولی بی فایده بود ، سرنشینان خودرو با زور و تهدید مرا به خانه ای بردند و مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و یکی از آنها به نام مهدی ، با تلفن همراهش از من فیلمبرداری کرد. از ترس آبرویم ، نمی خواستم شکایت کنم اما وقتی فهمیدم قصد دارد آن فیلم را در اختیار دوستانش قرار دهد و زندگی خود و خانواده ام را در خطر دیدم ، به قانون پناه آوردم.
به دنبال این شکایت ، ماموران کلانتری ۱۳۸جنت آباد ، متهم را دستگیر وبعد ار اعتراف به آزار و اذیت دختر جوان و فیلمبرداری از وی پرونده با صدور قرار مجرمیت به دادگاه ارسال شد.
فرشید دهقانی ، دادیار اظهارنظر دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۵ تهران ، روز گذشته با اشاره به این پرونده به خبرنگار ما گفت : پس از چاپ تصویر مهدی ، شرور غرب تهران در روزنامه جام جم بیش از ۱۰ دختر جوان که وی برای آنها ایجاد مزاحمت و تهدید کرده بود ، به بازپرسی شعبه ۱۵ دادسرا مراجعه کردند اما از ترس این که از سوی دوستان متهم مورد آزار و اذیت قرار نگیرند ، از ثبت شکایت خود امتناع کردند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

عامل حملات مرگبار پاریس به دام افتاد

عامل فراری حملات تروریستی پاریس روز جمعه در جریان تیراندازی...

دختر ۱۲ ساله پس از سقوط از دودکش طبقه چهاردهم زنده ماند

در نیویورک دختر ۱۲ ساله پس از سقوط از دودکش...

مادری که خودش را سزارین کرد

شکارچی پیرزن ها ، پرده از یک جنایت دیگر برداشت

    مردی که به اتفاق همسرش اردیبهشت ماه گذشته...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب