روزهای خوب تکواندوکار المپیکی ایران/ شرایطم عالی است

مادری که خودش را سزارین کرد

ورزش > دیگر ورزشها – صندوق پشتیبانی از قهرمانان نوشت:تکواندوکار ملی پوش ایران با عالی توصیف کردن شرایط خود از روند توزیع پاداش مدال آوران سال ۹۳ بیان رضایت کرد.

فرزان عاشورزاده تکواندوکار ملی پوش کشور که برای دریافت سکه ‌های خود به صندوق اعتباری پشتیبانی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور مراجعه کرده بود در بیان کرد و گو با خبرنگار صندوق بیان داشت: این سکه ‌ها پاداش مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۴ است. به هرحال پاداش نه تنها برای فرزان بلکه برای فرزان ‌ها انگیزه می‌ شود. ما این جایزه را گرفتیم و بخشی از مشکلاتمان را حل می‌ کنیم.

تکواندوکار طلایی مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۴ با اشاره به نظم و ترتیب روند توزیع سکه ‌ها بیان کرد: صندوق خیلی خوب شده است . کارمندان خیلی به ورزشکاران ارج می‌ گذارند و درکل نسبت به قبل خیلی بهتر شده است. بخش حمایتی تغییراتی کرده است. آخرین بار سال گذشته بود که به صندوق آمدم الان خیلی متفاوت و به نظرم محیط ورزشی تر شده است.

عاشورزاده اضافه کرد: الان در اردوی آماده سازی هستم. ۲۰ خرداد ماه هم به تورنمنت یونان می‌ رویم که قبل از المپیک به آمادگی بیشتری برسیم بعد از آن هم که المپیک را داریم. خداراشکر که همه چیز روز به روز بهتر می‌ شود. شرایطم عالی و ایده آل است و تلاش می‌ کنم که در المپیک ریو نماینده شایسته کشورم باشم.  

 

۲۵۱ ۴۱

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

حسین هدایتی باشگاه آرسنال را خرید؟!

این روزنامه انگلیسی با گمانه زنی درباره قیمت پرداخت شده...

مادری که خودش را سزارین کرد

دایی: کفاشیان قرارداد را بگذارد در کوزه آبش را بخورد

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر کفاشیان یا یکی از مسئولان فدراسیون...

مادری که خودش را سزارین کرد

پیروزی ارزشمند منچستر سیتی برابر دیناموکیف/ توقف اتلتیکو مادرید

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر،...