زندگی زنی عجیب با چهار پا ! + (تصاویر)

مادری که خودش را سزارین کرد

در ۱۹ سالگی با پزشکی به نام Clinton Bicknell ازدواج کرد که حاصل آن چهار فرزند دختر و یک پسر بود.او گفته بود که سه فرزند وی حاصل یک بارداری بوده اند و ۲ فرزند دیگر حاصل یک بارداری دیگر.

Josephene Myrtle Corbin دختری با چهار پا بود. که در سال ۱۸۶۸ و در بخش Lincoln ایالت تنسی به دنیا آمد. نحوه اتصال پاهای اضافه وی نمونه نادری از اتصال دوقلوها را نشان میداد که به Dipygus مشهور بود که وی را دارای دو بدن کامل از کمر به پایین نموده بود.۲ لگن خاسره و دو جفت پا که هر پای کوچک داخلی با پای خارجی دیگر جفت بودند.

 

Josephene قادر به حرکت پاهای کوچکتر خود بود اما نمیتوانست برای راه رفتن از انها استفاده کند.در ۱۹ سالگی با پزشکی به نام Clinton Bicknell ازدواج کرد که حاصل آن چهار فرزند دختر و یک پسر بود.او گفته بود که سه فرزند وی حاصل یک بارداری بوده اند و ۲ فرزند دیگر حاصل یک بارداری دیگر. Myrtle در ۶ می ۱۹۲۸ از دنیا رفت.

 

بخشی از کتاب Anomalies and Curiosities of Medicine نوشته George M. Gould and Walter L. Pyle:
خانم Myrtle در سن ۲۰ سالگی چنین توصیف می شود: سالم و سر حال. خروج ادرار و مدفوع از دو بدن در زمانهای مختلف روی میدهد، اما قاعدگی برای هر دو جسم همزمان رخ میدهد. در سن ۱۹ سالگی ازدواج کرده است و یکسال بعد، طرف چپ حامله شده است اما چهار ماه بعد بعلت تهوع مداوم و پایدار سقط جنین رخ داده است.

چپق

برچسب‌ها:

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

۱۲ تیم فوتبال زنان المپیک ۲۰۱۶ مشخص شدند

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

مادری که خودش را سزارین کرد

بهشت زیر پای مادران هست و بس

بنــــــــــــازم همت والای مــــــــــادر به قـــــــربان قـــــــد و بالای مـــــادر...

نظرات (0)

در موزه مجسمه های مومی که حدودا ۱۰ سال قبل تو موزه نیاوران به مدت یک ماه برگذار شد، در توضیح مجسمه این خانوم نوشته بود:تا به حال ۲۴ مورد انسان ۴ پا متولد شده. و تو یه سایت هم راجع به همین خانوم نوشته بودن: جالب این که این خانوم از رحم راست، با همسرش ارتباط جنسی داشته ولی از رحم چپ هم، حامله می شده!!!!

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب