زن قاتل از طناب دار رهایی یافت

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فارس ،‌ ابتدای سال ۸۷ مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک درگیری و نزاع خانوادگی با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه واقع در جنوب شهر تهران دریافتند یک زن میانسال دختر ۲۱ ساله خود را با بستن یک روسری به دور گردنش خفه کرده است.


جابری قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: این زن میانسال دستگیر شد اما مدعی شد قصد کشتن دخترش را نداشته ‌است.


این فرد مدعی شد چندی قبل برای دخترش خواستگار آمده اما وی تنها ۲ روز مانده به مراسم عقد پشیمان شده و حاضر به ازدواج با مرد خواستگار نشده است.


این زن مدعی شد دخترم را تحت فشار قرار دادم تا اینکه متوجه شدم وی ارتباط نامشروع داشته و همین امر باعث شده تا تن به ازدواج ندهد.روز حادثه در خانه با دخترم جر و بحث کردم تا بتوانم فردی که با وی در ارتباط بوده را به مقامات قضایی تحویل دهم. دخترم حاضر به گفتن موضوع نشد تا اینکه من هم زمانی که قصد تهدید وی را داشتم روسری را به دور گردنش بستم و او خفه شد.


قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران گفت: این فرد از سوی قاضی محکوم شد اما با کسب رضایت از اولیای دم از قصاص رهایی یافت.

مطالب مشابه

میزان جرائم در تهران طی تعطیلات نوروزی ۲۰ درصد کاهش یافت

میزان جرائم در تهران طی تعطیلات نوروزی ۲۰ درصد کاهش...

مادری که خودش را سزارین کرد

دستگیری اعضای باند «دالتون ها» با ۱۸ فقره سرقت

اعضای باند دالتون ها به ۱۸ فقره سرقت از منازل...

مادری که خودش را سزارین کرد

اعضای باند فروش تراول چک‌های جعلی در شیراز دستگیر شدند

اعضای باند جعل تراول چک‌های جعلی در شیراز دستگیر شدند....

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب