زن میانسال مقتوله دخترش را ۱۰ سال پیش کشته بود
بازپرس جنایی:


زن میانسال مقتوله دخترش را ۱۰ سال پیش کشته بود


خبرگزاری فارس: زن میانسالی که ۲ سال پیش به دست دامادش به قتل رسید ۱۰ سال قبل با همدستی شوهرش دختر خود را به قتل رسانده بود.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ابتدای سال ۸۵ مأموران گشت‌انتظامی تهران بزرگ از مرگ یک زن میانسال توسط دامادش با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل حادثه دریافتند زن ۶۲ ساله‌ای بر اثر اصابت ضربات چاقو بر بدنش از سوی دامادش مجروح شده و بر اثر شدت جراحت وارده به قتل رسیده است.
شاملو بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: داماد مقتوله دستگیر شده و به ارتکاب قتل مادرزنش اعتراف کرد و به این ترتیب پرونده با قرار مجرمیت روانه دادگاه شد.
وی ادامه داد: دادگاه کیفری استان تهران برای این فرد حکم قصاص صادر کرد و به این ترتیب پرونده بسته شد تا اینکه زن جوانی با مراجعه به دادسرا از راز مهمی پرده برداشت.
این زن مدعی شد مقتوله با همدستی شوهرش ۱۰ سال قبل دختر ۲۳ ساله خود را به اتهام ارتباط نامشروع به قتل رسانده و جسد وی را در حوالی جاده ساوه رها کرده‌اند.
شاملو گفت: بررسی آغاز شد تا اینکه مشخص شد در تاریخ یاد شده در همان منطقه جسد مجهول‌الهویه دختری کشف شده و پرونده‌ای برای مشخص شدن هویت وی باز شده بوده است اما هیچ‌گاه هویت وی کشف نشده است.
وی افزود: در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری همسر مقتوله که متهم به ارتکاب قتل دخترش است آغاز شده است تا اینکه وی نیز به مجازات عمل خود برسد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

رمزگشایی پلیس فارس از راز قتل مادر و فرزند

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سه قاتل فراری خـبـر...

کودک ۵/۳ ساله زیر مشت و لگد پرستار خود جان باخت

پرستار میانسال وقتی با گریه‌های پسر خردسال کارفرمایش روبه‌رو شد،...

مادری که خودش را سزارین کرد

قتل زن باردار در لندن

    جام جم آنلاین: پلیس انگلیس در جستجوی قاتل...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان