ساکت: باشگاه ایرانیان دوبی با ما همکاری نکرد
ساکت: باشگاه ایرانیان دوبی با ما همکاری نکرد


خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار داشت: مسئولان باشگاه ایرانیان دوبی همکاری خوبی را با ما انجام ندادند و نسبت به حضور تماشاگران در ورزشگاه بی‌علاقگی نشان دادند.


محمدرضا ساکت درباره حضور در امارات و مسابقه برابر العین، در گفت و گو با خبرگزاری فارس عنوان کرد: تاخیر ۱۰ ساعته پرواز باعث شد عملاً یک جلسه تمرینی مفیدمان را در امارات از دست بدهیم؛ اما بعد از رسیدن به دوبی مشکل خاصی نداریم. باشگاه العین همکاری مناسبی انجام داده است.
وی افزود: امیدواریم در این مسابقه که برای ما بسیار هم حساس است، پیروز شویم و با دست پر به ایران برگردیم. باید از مسئولان باشگاه ایرانیان در دوبی گلایه کنم. آنها همکاری مناسبی را جهت ساماندهی هواداران برای حضور در ورزشگاه نداشتند و به این مسئله ابراز بی‌علاقگی کردند.
مدیرعامل سپاهان تاکید کرد: دو سال پیش مسئولان سابق باشگاه بسیار علاقمند بودند و جهت اعزام تماشاگر ایرانی به ورزشگاه همکاری کردند؛ اما مسئولان جدید نسبت به این مسئله بی‌تفاوت هستند. هرچند مسئولان سفارت ایران در امارات، مخصوصاً آقای آصفی با ما همکاری خوبی داشتند.
ساکت عنوان کرد: البته سپاهان از طریق تورهای مختلف، تماشاگران ایرانی را از عربستان و سایر نقاط به شهر العین خواهد آورد تا فردا در ورزشگاه حاضر باشند.

مطالب مشابه

عکسی از فرهاد مجیدی در حال پختن نان سنگک!

ورزش > لیگ برتر – فرهاد مجیدی عکسی جدید در اینستاگرام خود...

مادری که خودش را سزارین کرد

قوی ترین مرد جهان شنبه به روی صحنه می‌رود

حسین رضازاده تنها وزنه‌بردار ایرانی حاضر در هفتاد و پنجمین...

مادری که خودش را سزارین کرد

یزدانی خرم: یک میلیارد پول گرفته‌ایم و باید هدف‌مان ۱۴ مدال طلا باشد

سرپرست فدراسیون کشتی در فاصله‌ی پانزده روز مانده به برگزاری...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان