سخنگوی دولت : حضور زنان در ورزشگاهها جایی برای نگرانی نیست

مادری که خودش را سزارین کرد

سخنگوی دولت درباره برخی اظهار نگرانی‌ها در خصوص دستور رییس جمهوری در زمینه بررسی امکان حضور زنان در ورزشگاهها ، گفت: دولت اطمینان می‌دهد هیچ اقدامی خلاف موازین اسلامی صورت نمی‌گیرد و جایی برای نگرانی نیست.” غلامحسین الهام ” روز دوشنبه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران، این مطلب را در پاسخ خبرنگاری مطرح کرد که پرسید:” برخی رسانه‌ها علاقه دارند، رییس جمهور اصولگرا را در مقابل مراجع قرار دهند، پاسخ شما به این رسانه‌ها چیست؟” الهام در ادامه پاسخ به این پرسش اظهار داشت: ” آنهایی که در این مسیر حرکت می‌کنند، که خدای ناکرده چنین تفکیک و جدایی را بوجود بیاورند چه برسد به اینکه تقابل ایجاد کنند، کاملا به بیراهه می‌روند و آب در هاون می‌کوبند.”
وی گفت: ” دولت نهم، دولتی اسلامی، متدین و پایبند به احکام اسلامی است و معتقد است که پیشرفت و تعالی کشور ، جز در سایه اجرای احکام شریعت مقدس اسلام قابل تحقق نیست.”
” دولت در همه زمینه‌ها جدیت دارد و مراقبت می‌کند که هیچ اقدامی خلاف موازین شرع در عرصه تصمیم‌گیری و اجرا صورت نگیرد.”
سخنگوی دولت گفت: ما همیشه تذکرات و ارشادات علمای شریف و فقهای معزز را فرصتی برای دولت می‌دانیم و آن را از ” نعم الهی ” برمی‌شماریم.


وی افزود : دغدغه علما، دغدغه‌های دین و احکام اسلامی است و دولت از همه کسانی که به این موضوع توجه دارند و دولت را مورد التفات قرار می‌دهند، استقبال می‌کند و ارشادات را نعمت می‌داند.


سخنگوی دولت تاکید کرد که دولت اطمینان می‌دهد هیچ اقدامی خلاف موازین اسلامی صورت نمی‌گیرد. دولت متدین است و به جد پایبند به احکام دینی است .


الهام در عین حال با اشاره به اینکه در اطلاعیه برخی مراجع عظام به فعالیت‌های ارزنده دولت اشاره شده است ، گفت : این مراجع عظام در اطلاعیه های خود، دولت را از جهت اقدامات سازنده و مثبتی که در جهت عدالت اجتماعی و خدمت به مردم انجام داده، مورد حمایت و تایید قرار دادند که در کنار آن، تذکرات برای دولت ارزشمند است .


وی خاطر نشان کرد که همه مسائل مورد توجه و تذکر آقایان ، در دولت مراعات می‌شود و دولت مقید است و جایی برای نگرانی نیست .


الهام در پاسخ به این سئوال که برخی رسانه‌ها مطرح کرده‌اند، رییس جمهوری ، دستور اخیر خویش مبنی بر حضور زنان در ورزشگاهها را لغو کرده است، اظهار داشت : پاسخ من ، همان پاسخ به سئوال قبل است .

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

درخواست عجیب یک روسی از ولادیمیر پوتین

یک مرد روسی از فرصتی که از طریق ارتباط مستقیم...

مادری که خودش را سزارین کرد

متن کامل نامه احمدى‌نژاد به بوش

«آقاى جورج بوش رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا براى مدتى...

مادری که خودش را سزارین کرد

مهمترین تحولات خاورمیانه و آمریکا در سال ۲۰۰۶

مهمترین تحولات خاورمیانه و آمریکا در سال ۲۰۰۶ خبرگزاری فارس:...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب