سر بریدن ۱۵۰۰۰ سگ برای تدارک غذای یک فستیوال! (+تصاویر)

مادری که خودش را سزارین کرد

باشگاه خبرنگاران جوان – فستیوال غذاهای سگی برگزار می شود.
یکی از تهیه‌کنندگان غذا در این فستیوال در این ‌باره به رسانه‌های چین یادآور شد: گوشت سگ در غذاها شاید مورد پسند و ذائقه تمام افراد نباشد، اما این موضوع باعث نمی‌شود تا شمار بازدیدکنندگان از این فستیوال کاهش پیدا کند؛ چرا که در چین به ویژه شهر «یولین» در شرق این کشور از بهترین گوشت سگ و موادغذایی برای تهیه و پخت غذاها استفاده می‌کنند.

سگ

این آشپز دراین‌باره به روزنامه دیلی‌میل خاطرنشان کرد: ۱۵ هزار سگ از نواحی مختلف این شهر و مناطق اطراف شکار شده قرار است در پخت غذاهای سگی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین این فستیوال یک هفته ادامه می‌یابد.

بر اساس گزارش‌ رسانه‌های رسمی چین، سگ‌ها هر چقدر جوان و کوچک باشند گوشت ترد‌تر و لذیذتری دارند در حالی که سگ‌های پیر و بزرگ مزه نامطبوعی در دهان ایجاد می‌کنند.

سگ

گوشت سگ یکی از غذاهای خوشمزه در چین است و در اکثر غذاهای چینی یافت می‌شد؛ چرا که هزاران سال است که مردم بر این عقیده‌اند که گوشت این حیوان از نظر پزشکی مفید است و جنبه دارویی دارد.

با این حال، در چند سال گذشته روند شکار سگ‌ها و استفاده از گوشت ‌آنها از جانب گروه‌های حمایت از حیوانات محدود شده است، به طوری که در المپیک سال ۲۰۰۸ میلادی دولت چین برای از دست ندادن گردشگران استفاده از گوشت سگ در غذاها را ممنوع کرد.

۰۳ مرداد ۱۳۹۰

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

شغل سابق مردان سرشناس دنیا !

دانستن اینکه پیشینه برخی افراد سرشناس دنیا چه بوده است...

مادری که خودش را سزارین کرد

عکس: چاق‌ترین کودک جهان در چین

این کودک ده ماهه چینی که «لی لی» نام دارد،...

حبس ابد برای کشیش ۷۸ زنه+ تصاویر

به گزارش شفاف به نقل از روزنامه گاردین نوشت: جف...

نظرات (5)

dod

درضمن برین تو گوگل سرچ کنین ببینین تو همین ایران خودمون تو روستای سمیرم چطوری یه الاغ زبون بسته رو واسه خنده با پتک میکشن . حالا چینی ها وحشین که واسه تامین غذاشون حیون میکشن یا ایرانی ها که واسه خندیدن و مسخره کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dod

من نمیدونم چرا ما باید به هر کشوری توهین کنیم ؟ گوشت سگ بده ؟ شما نخورین . شما میدونین جمعیت چین چند برابر ایرانه ؟؟؟؟؟؟؟اگه از این چیزا نخورن که نمیتونن زندگی کنن .درضمن ما خودمون تو همین ایران خیلیا هستن گوشت گراز . گوشت خر . گوشت جوجه تیغی.و خیلی چیزایه دیگه میخورن . پس چرا یکی نیست به خودمون بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالمو بهم زدین کثافتا

خوبه تو چین ادم میدونه گوشت سگ داره رستورانها ولی تو ایران بعضی جاها گوشت الاغ می خوری بدون اینکه بدونی،

تصاویر بسیار جاب و اموزنده بود

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب