سقوط خونین جرثقیل تاورکرین در شهرک باقری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دستگاه جرثقیل تاورکرین در یک پروژه ساختمانی در حال ساخت و یک مصدوم در این حادثه خـبـر داد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح جزییات این حادثه گفت: ساعاتی پیش سقوط یک دستگاه جرثقیل تاورکرین در یک پروژه ساختمانی در حال ساخت به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اعلام شد.
 
وی افزود: بلافاصله ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که مشاهده شد یک دستگاه جرثقیل تاورکرین در یک پروژه ساختمانی در حال ساخت، به یکباره از قست پایه اصلی شکسته و سقوط کرده است.
 
ملکی در ادامه بیان داشت : جرثقیل، هم به داخل پروژه، هم در خیابان و هم بر روی یک تریلر پارک شده در خیابان سقوط کرده بود.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله عملیات خود را آغاز کردند که اپراتور جرثقیل که فردی افغان بوده، قبل از حضور آتش نشانان خارج شده بود که به دلیل جراحات و مصدومیت وی تحویل عوامل اورژانس شد.
 
ملکی خاطر نشان کرد: خیابان فرعی خرم آباد به دلیل سقوط جرثقیل بسته شده بود که عوامل آتش نشانی و شهرداری در حال بازگشایی مسیر هستند.
 
انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۳ January 2016 | 3:59 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

به خاطر زمین‌های ۹۹ ساله گول نخورید

به خاطر زمین‌های ۹۹ ساله گول نخورید فریب زنان به...

مادری که خودش را سزارین کرد

بازجویی از رئیس جمهور اسرائیلبه اتهام آزار جنسی

    جام‌جم آنلاین: پلیس اسرائیل اعلام کرد روز چهارشنبه...

مادری که خودش را سزارین کرد

آتش سوزی بزرگ لندن

جام جم آنلاین: ۳۴۰ سال پیش در شب ۲ سپتامبر...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب