سگ در ایران به روایت خبرنگار خارجی + عکس

مادری که خودش را سزارین کرد

“جاناتان وودز” در “ام اس ان بی سی” نوشت: عاشقان سگ در ایران با مصوبه ای از سوی نمایندگان مجلس مواجه شده اند که در پی آن، از حضور سگ در اماکن عمومی ممنوعیت به عمل می آید.

به گزارش سه نسل  به نقل از انتخاب، مجلس ایران که در دست اصولگرایان است به دلیل اینکه سگ “نجس” است و برای مبارزه با فرهنگ مبتذل غرب، می خواهد این مصوبه را تبدیل به قانون کنند.

به نوشته ی “ام اس ان بی سی”، اگر این لایحه تبدیل به قانون شود، کسانی که این قاتون را را رعایت نکنند ۵ میلیون ریال یا ۴۷۲ دلار جریمه می شوند و باید از شر سگ محبوبشان در طول ۱۰ روز خلاص شوند در غیر این صورت، حیوان خانگی این افراد مصادره می شود.

“ام اس ان ب سی” همچنین تصاویری از سگ ها، صاحبان آن ها و یک سازمان خیریه برای نگهداری حیوانات بی خانمان، منتشر کرده که به همراه توضیحات آن در پی می آید:

 

 

فرناز ساکن تهران با یک دامپزشک در مورد سگش “مگی” در بیمارستان دامپزکشی تهران صحبت می کند. به رخ کشاندن حیوانات خانگی در ایران به شدت در محله های اعیان ننشین تهران رواج پیدا کرده است.

 

 

ندا در حال بازی با یک سگ بی خانمان در “محل نگهداری حیوانات بی خانمان” در شهر هشتگرد در غرب تهران است. این محل اولین پناهگاه برای حیوانات در ایران است که سازمان خیریه ای خصوصی است که با کمک های دواطلبانه، پناهگاهی را برای سگ های بی خانمان فراهم می کند.

 

 

یک مرد ایرانی در حال اصلاح موی سگی به نام “جسی” در بیمارستان دامپزکشی تهران در ایران است.

 

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

وایلد وادی | پارک آبی وادی وحشت wild wadi

پارک آبی وایلد وادی لذت داشتن هیجان انگیزترین ساعات را...

مادری که خودش را سزارین کرد

چند میلیون اسم "حسین" در ایران داریم؟!

انتخاب اسماء ائمه اطهار (ع) بر نوزادان ایرانی در صدر...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب