سیموئز: به خاطر چند اسم، تیم را خراب نمی‌کنم

مادری که خودش را سزارین کرد

سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: با توجه به تیمی که به رقابت‌های آسیایی دوحه اعزام شد نتیجه‌ی به دست آمده را چندان نامناسب نمی‌دانم.


رنه سیموئز پس از بازگشت تیم امید به ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: پیش از مسابقات تیمی هماهنگ داشتیم و شرایط کاملا خوب بود. من بر روی بازیکنانی مانند نکونام، شجاعی و خطیبی حساب باز کرده بودم اما، در آخرین لحظات این بازیکنان را از دست دادیم. ضمن این که تصور می‌کردم می‌توانم از معدنچی، سیاوش اکبرپور و محسن یوسفی استفاده کنم اما، این بازیکنان نیز در اختیار تیم امید قرار نگرفتند و به همین دلیل نتوانستیم با آن شرایطی که مد نظر داشتیم به دوحه برویم.


وی ادامه داد: با چنین وضعیتی و تیم ناهماهنگی که در اختیار داشتیم نتیجه‌ی به دست آمده در دوحه را چندان بد نمی‌دانم. اما واقعیت این است که هدف ما قهرمانی بود و نتوانستیم به این هدف دست یابیم.


سیموئز در پاسخ به این سوال که نحوه‌ی برخورد شما با بازیکنانی که نتوانستند انتظارات را برآورده کنند چگونه بود؟ پاسخ داد: نمی‌خواهم از این بازیکنان اسم ببرم و نباید تلاش یک تیم را به خاطر چند اسم خراب کرد. من نیز قبول دارم که بعضی از آنها نتوانستند آنچه را که می‌خواستیم اجرا کنند و من در طول مسابقات چندین بار به آنها تذکر دادم.


سرمربی برزیلی تیم امید با اشاره به این که امشب به کشورش بازمی‌گردد در مورد ادامه‌ی همکاری با فدراسیون فوتبال ایران گفت: اکنون خسته‌ام و نیاز به استراحت دارم. آینده نیز به خدا تعلق دارد و تنها خدا مشخص می‌کند که چه پیش می‌آید اما، من ایران را دوست دارم و به ایران بازمی‌گردم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

حرف اول بازیکنان استقلال در تیم ملی فوتبال

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: معمولاً تیم‌های ملی یک...

ستاد آسیایی باشگاه سپاهان اصفهان تشکیل می‌شود

دوشنبه هفته آینده ستاد آسیایی باشگاه سپاهان اصفهان تشکیل می‌شود...

روته مولر فرداشب به آلمان باز می گردد

با پایان اردوی تیم ملی در کیش روته مولر فرداشب...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان