شارژ تلفن همراه با نوشابه!

مادری که خودش را سزارین کرد

طراحی چینی به سفارش شرکت نوکیا تلفن همراه و باطری مخصوص آن را به شکلی طراحی کرده است که برای تامین انرژی باید نوشابه گازدار بنوشد.


به گزارش خبرگزاری مهر، مخترعی چینی شیوه‌ای خلاقانه و کاملا جدید را برای شارژ باطری تلفن‌های همراه ابداع کرده است که برای اولین بار می‌تواند هدفی سودمند و بدون زیان برای وجود انواع نوشابه‌های گازدار به شمار رود.وی معتقد است ابداع جدیدش می‌تواند از میزان هزینه‌های تجاری و زیست محیطی باطری‌های تلفن همراه نیز بکاهد زیرا در ابداع وی به جای استفاده از باطری‌های لیتیومی از نوشابه‌های گازدار برای انرژی رسانی به تلفن همراه استفاده می‌شود. در واقع این باطری جدید تلفنهای همراه را به مواد قندی نیازمند می‌کند، تنها به یک بسته کامل از قوطی‌های نوشابه گازدار برای تامین انرژی این باطری‌ها نیاز است و پس از اتمام شارژ باطری آنچه از نوشابه‌ها به جا می‌ماند آب و اکسیژن است.


مخترع چینی این باطری‌های نوشابه‌ای، ادعا می‌کند دوام شارژ این باطری‌ها سه یا چهار بار بیشتر از باطری‌های رایج است و در عین حال هیچ تاثیر زیست محیطی نیز از خود به جا نمی گذارند. باطری‌های نوشابه‌ای به سفارش شرکت تولید تلفن همراه نوکیا ابداع شده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

سالار کمانگر از آینده یوتیوب می گوید

سالار کمانگر مدیر ۳۵ ساله ایرانی سالهاست به عنوان یکی...

مادری که خودش را سزارین کرد

هر ۶ روز ، رمز عبور آی‌فون را وارد کنید!

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

مادری که خودش را سزارین کرد

ده نکته جالب در مورد نوکیا که نمی دانستید

یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید گوشی های...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب