شرکت دکتر احمدی‌نژاد در مراسم افتتاحیه‌ی بازی‌های آسیایی

مادری که خودش را سزارین کرد

دکتر محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور صبح امروز برای شرکت در پانزدهمین دوره‌ی بازی‌های آسیایی به دوحه‌ی قطر رفت.به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس جمهور پیش از ترک تهران در جمع خبرنگاران روابط بین دو کشور را مناسب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به همسایگی دو کشور و اهمیت منطقه خلیج فارس لازم بود به این کشور سفر کنم و بنا به دعوت رسمی امیر قطر این سفر انجام می شود.
احمدی نژاد بیان داشت :چند سند همکاری در جریان سفر امیر قطر به ایران به امضاء رسیده بود که در جریان سفر خود براجرایی شدن آنها تاکید خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در این سفر یک روزه دیدارهای دوجانبه با سران کشور قطر انجام می‌شود و همچنین دیدارهای چندجانبه‌ای نیز خواهیم داشت.

وی با بیان این که در این سفر همچنین در مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره‌ی بازی‌های آسیایی دوحه شرکت خواهد کرد، ادامه داد: دیدار با ورزشکاران تیم‌های ملی ایران و دیدار با ایرانیان مقیم از دیگر برنامه‌های این سفر است.وی از بازیهای آسیایی بعنوان یک رویداد ورزشی بسیار مهم در آسیا نام برد و گفت: ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی آسیا در این بازیها توانمندی‌های خود را در ورزش ، فرهنگ و اخلاق به نمایش می‌گذارند.
رییس جمهوری با بین این که ورزشکاران ایرانی شرکت‌کننده در این رویداد بزرگ ورزشی سفیران فرهنگی و اخلاقی ایران هستند، افزود:جوانان ورزشکار ایرانی که با نام ایران و پرچم ایران در این رویداد ورزشی شرکت می‌کنند معرف فرهنگ غنی ایرانی و اخلاق اسلامی هستند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

قلعه نویی: حجازی رابه قانون سپردم؛ شاید استقلال من را نخواست

امیر قلعه نویی پس از پایان تمرینات صبح امروز تیم...

مادری که خودش را سزارین کرد

پیام جدایی خلعتبری از سپاهان؟! + عکس

پیام جدایی خلعتبری از سپاهان؟! + عکس مطلب بالا در...

مادری که خودش را سزارین کرد

ایوانکوویچ: بازی با منتخب فریدریش هافن تمرین کاملی بود

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی پنج بر صفر تیم ملی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب