شمخانی: تروریست خواندن ایران تأثیری در دفاع ایران از ملت‌‌های منطقه ندارد

مادری که خودش را سزارین کرد

شمخانی: تروریست خواندن ایران تأثیری در دفاع ایران از ملت‌‌های منطقه ندارد

ایران > سیاست‌خارجی – همشهری آنلاین:
دبیر شورای عالی امنیت ملی، در واکنش به بیانیه اخیر وزارت امور خارجه آمریکا بیان کرد: این بیانیه هیچ تأثیری در سیاست جمهوری اسلامی ایران در دفاع از ملت‌‌های منطقه ندارد.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایسنا، دریابان علی شمخانی در حاشیه همایش ملی روش‌‌های تحلیل اطلاعاتی در جمع خبرنگاران قرار دادن نام ایران در لیست تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا را نشان دهنده سیاست یک بام و دو هوای غرب در مقابل تروریست دانست.

وی افزود: آمریکا امروز از داعش به عنوان ابزار استفاده کرده و از رژیم صهیونیستی دفاع می‌‌کند و راهبرد اصلی آن‌ها که سلطه‌گری و مقابله با جمهوری اسلامی ایران است. بنابراین، طبیعی است که ایران در لیست تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا قرار بگیرد.

شمخانی خاطرنشان کرد: آمریکا سامان‌دهنده بعثی‌‌ها در زمان جنگ بود و صدام از گزارش‌‌های اطلاعاتی آواکس‌‌های آمریکایی استفاده می‌‌کرد و از سعودی‌‌ها پول می‌‌گرفت و از بندر برخی کشورهای منطقه برای انتقال تجهیزات خود استفاده می‌‌کرد. منافقین هم‌چنین به عنوان ستون پنجم کار بعثی‌‌های بدون یونیفرم لباس نظامی) را انجام می‌‌دادند اما آمریکا هرگز منافقین را در لیست گروه‌‌های تروریستی قرار نداد.

 

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

بیانیه وزات امور خارجه ایران در خصوص تصویب قطعنامه شوراى امنیت

وزارت امور خارجه جمهورى اسلامى ایران در خصوص تصویب قطعنامه...

مادری که خودش را سزارین کرد

یارانه ۸ هزار تومانی صحت ندارد

رئیس مرکز آمار ایران ارقام اعلام شده از میزان یارانه...

مادری که خودش را سزارین کرد

گزارشی از جوان ۲۹ ساله که به حیات دوباره بازگشت

گزارش فارس از جوان ۲۹ ساله که به حیات دوباره...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب