شوخی مرگبار خواهر، جان برادر را گرفت

مادری که خودش را سزارین کرد

دختر جوانی که در پی یک شوخی مرگبار، جان برادرش را گرفته بود، بازداشت شد و در بازجویی های پلیسی بیان کرد ناخواسته موجب مرگ برادرش شده است.
چند روز پیش یکی از مسوولان بیمارستانی در اصفهان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از مرگ مشکوک پسر ۱۸ساله ای خبر داد.
به دنبال این تماس ، کارآگاهان جنایی اصفهان به بیمارستان اعزام شدند و در ادامه تحقیقات پلیسی دریافتند که مقتول ۱۸ ساله پس از شوخی با خواهرش در منزلشان ، در یکی از روستاهای توابع باغ بهاران ، با کارد میوه خوری مجروح شده و برای درمان به بیمارستان انتقال یافته ، اما بر اثر شدت جراحات وارده ، روی تخت بیمارستان جان باخته است.
به این ترتیب جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و خواهر وی به عنوان متهم به قتل بازداشت و به مرکز پلیس منتقل شد. دختر جوان که از مرگ برادرش بشدت ناراحت بود و گریه می کرد در اظهاراتش به پلیس گفت: روز حادثه با برادرم شوخی می کردم که میان ما دعوا و مشاجره اتفاق افتاد و یکباره با هم گلاویز شدیم.
برادرم سیلی محکمی به صورتم زد و من عصبانی شدم و با کارد میوه خوری ضربه ای به او زدم که نفهمیدم چه شد و بلافاصله او را بیمارستان رساندم ؛ اما او جان باخت.
بنابر این گزارش ، دختر نوجوان روز گذشته با قرار قانونی ، روانه بازداشتگاه پلیس شد تا پس از بازسازی صحنه حادثه ، روانه زندان شود.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

دستگیری پخش کنندگان سى دى هاى مستهجن بین دانش آموزان

 دو زن که مقابل دبیرستان ها اقدام به فروش سى...

مادری که خودش را سزارین کرد

زن بی رحم و خوشگذران تفنگدار جوان امریکایی

    جام جم آنلاین: زن امریکایی شوهر تفنگدار خود...

مادری که خودش را سزارین کرد

مردی اموال همسرش را بالا کشید

مردی که در غیاب همسر دوم اش وسایل منزل او...