ضدانقلاب ها در مرزهای عراق بر علیه ما برنامه های متعددی را طرح ریزِی کرده اند

مادری که خودش را سزارین کرد

 فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که با حضور فرمانده انتظامی کشور در ارومیه برگزار شد، گفت: به دلیل عدم استقرار دولت مستقل و با ثبات در عراق هیچ مرزبان و اراده دفاعی را در عراق در مقابل خود نمی بینیم.

به گزارش خبرنگار آریا از ارومیه، سردار حسن کرمی افزود: برای کنترل مرزهای عراق هیچ اقدامی نمی شود واین مرزها تبدیل به محل های امن برای عبور و مرور اشرار و قاچاقچیان مسلح شده است.


وی اظهار داشت: در این مرزها ضد انقلاب ها بر علیه ما برنامه های متعددی را طرح ریزی کرده اند و در حال حاضر ۱۴ ماهواره، ۱۲ رادیو و ۴۰ سایت مرتبط به ضد انقلاب ها، فضای استان را تحت پوشش قرار می دهند و اقدام به تحریکات قومی و طرح موضوعات مختلف اختلاف برانگیز می کنند.


وی اضافه کرد: وجود نیروهای (P.K.K) و شاخه فارسی آن پژاک در مرزهای استان یک نوع تهدید جدی محسوب می شود و ناامنی را در مرزهای ما به ارمغان می آورد.


وی قاچاق انسان در شمال استان، قاچاق سوخت در مرکزیت استان و قاچاق مشروبات الکلی به صورت سازمان یافته در جنوب استان را از معضلات پیش روی آذربایجان غربی اعلام کرد.


سردار کرمی گفت: با جلسات مختلفی که با مقامات ارشد نظامی دولت ترکیه برگزار کردیم آنها را مجاب کردیم که در نقاط کور مرزی خود که محل امن برای اشرار شده است پایگاه هایی را تشکیل دهند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

۹ ایده اقتصادی برای رسیده به موفقیت‌های مالی

[ad_1] ۱- اینکه برای خود حسابی باز کنید و کارت...

جولان آزادانه قاتل خلبان روس در استانبول+عکس

“آلپ ارسلان چیلیک” شهروند ترک که اعلام کرده بود در...

تشکیل دولت جدید سوریه به ریاست «عماد خمیس» تکذیب شد

تشکیل دولت جدید سوریه به ریاست «عماد خمیس» تکذیب شد...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب