طعنه بهزاد فراهانی به دخترش در تلویزیون

مادری که خودش را سزارین کرد

بهزاد فراهانی در برنامه ای که به مناسبت جشنواره کیش برگزار می شد، با ذکر خاطره ای خاص، ظاهراً طعنه ای به دخترش گلشیفته، زده است.

 

وی در این برنامه در پاسخ به سئوال مجری که از او خواست خاطره ای را مطرح کند ، بدون دلیل خاصی به خاطره مشترکش با مرحوم فتحی بازیگر نقش عمرعاص در سریال امام علی (ع) اشاره کرد.

 

وی گفت : ما در یکی از مناطق جنوبی کار فیلم برداری را انجام می دادیم و شبها برای استراحت به هتلی در بندر عباس می رفتیم . یک دکه کوچک در مسیر بود که گاهی آنجا می ایستادیم و خرید می کردیم . یک روز که آنجا بودیم ، دختری جوان به انجا آمد و توهین های بدی را نثار پیر مردی که صاحب دکه بود کرد و رفت . فتحی از او پرسید : چرا جوابش را ندادی ؟ پیر مرد مکثی کرد و سرش را پایین انداخت و گفت : او دخترم بود ! برای همین پاسخی به او ندادم!

بهزاد فراهانی

برخی بیان این خاطره از سوی بهزاد فراهانی را پاسخی تلویحی به افرادی می دانند که همواره از این بازیگر برجسته در مورد واکنشش به اقدامات غیراخلاقی دخترش، سئوال می کنند.

 

بهزاد فراهانی پیش از این در گفت و گویی در مورد اقدامات گلشیفته گفته بود: مسائل دخترم به من ارتباطی ندارد، این همه بدبخت در دنیا هست، بند کردید به دختر من.
شبکه ایران

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

نادر سلیمانی: بی‌‌جهت ممنوع‌الکار بودم

نادر سلیمانی را از سال‌ها قبل با بازی در مجموعه...

مادری که خودش را سزارین کرد

نقدی بر سریال اغماء : «تجسم شیطان به صورت انسان «باطل» است»

کارشناس مذهبی و رییس سابق مرکز پژوهش‌های اسلامی صدا و...

رابطه و علاقه مهناز افشار به ماشین پیکان

کیف مهناز افشار سوژه شد + عکس

کیف دستی مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران به روی فرش...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب