عذاب وجدان برای تزریق خون آلوده به ایدز

مادری که خودش را سزارین کرد


images/20060505/aids.jpg مردی که با تزریق خون آلوده به ایدز ، انتقام مرگباری از پسر جوانش گرفته بود ، ۲ روز پیش به خاطر عذاب وجدان به اداره یکم آگاهی شهرستان تبریز رفت و خود را تسلیم پلیس کرد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، چند ماه پیش یکی از اهالی شهرستان تبریز با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از مرگ یکی از همسایه های خود به نام رحیم خبر داد. ماموران کلانتری ۱۱ پس از کسب اطلاعات از مرد تماس گیرنده ، به محل حادثه رفتند و به بررسی صحنه جرم پرداختند و با دستور بازپرس کشیک جنایی تبریز، فرد فوت شده برای شناسایی علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و کارآگاهان جنایی تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند. کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند که وی معتاد به مواد مخدر بوده است.
بنا بر این گزارش ، ماموران جنایی به تحقیق از خانواده فرد فوت شده پرداختند و پی بردند که گفته های پدر مقتول با دیگر اعضای خانواده تناقض دارد و این فرضیه برای پلیس قوت گرفت که وی احتمالا قربانی یک اختلاف خانوادگی شده است.
به این ترتیب ماموران رفت و آمدهای پدر مقتول را زیرنظر گرفتند و متوجه شدند رحیم و پدرش هر دو به مواد مخدر معتاد بوده و رحیم یک بار هم به پدرش سرنگ آلوده به ایدز تزریق کرده که باعث بستری شدن او برای مدتی در بیمارستان شده است.
با کشف این سرنخ وقتی پلیس به یقین رسید که فرد جوان از سوی پدرش به قتل رسیده است و وقتی پلیس قصد بازداشت پدر مقتول به اتهام قتل را داشت ، ۲ روز پیش پدر وی خود را به پلیس تسلیم کرد.


انتقام پدر ایدزی از پسرش


محمد متهم به قتل در اظهاراتش به پلیس گفت : من و پسرم هر دو معتاد بودیم و هرازگاهی برای استعمال تریاک به خانه اش می رفتم.
یک روز که به خانه اش رفته بودم پسرم را دیدم که با یکی از دوستانش در حال مصرف مواد مخدر است.
از او خواستم مقداری هم تریاک برای من بیاورد که سرنگی آورد و به من تزریق کرد. چند دقیقه بعد حالم بد شد و روانه بیمارستان شدم.
بعد از چند هفته بستری شدن ، فهمیدم به بیماری ایدز مبتلا شده ام و زندگی ام تباه شده است.
متهم افزود: از آن روز به بعد به یقین رسیدم که پسرم قصد از بین بردن مرا داشته است ، به همین دلیل می خواستم از او انتقام بگیرم بنابراین وقتی از بیمارستان مرخص شدم ، به خانه اش رفتم. او به اتاق رفت تا استراحت کند که بالای سرش رفتم و او را کشتم و بعد از مرگ وی دچار عذاب وجدان شدم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

حمله گرگها به گله و تلف شدن ۳۰ راس گوسفند

حمله چند قلاده گرگ به گله احشام روستاى “محمد آباد”...

مادری که خودش را سزارین کرد

یک زوج هندى براى رضایت خدایان دروغین، پسران خود را قربانى کردند!

زوجى در شرق هند به اتهام قربانى کردن پسران جوانشان...

مادری که خودش را سزارین کرد

مرگ یک دخترجوان براثر مصرف اکستازى

 دختر جوان استرالیایى براثر مصرف بیش از حد اکستازى کشته...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب