عروس سه روزه از خانه فراری شد

مادری که خودش را سزارین کرد

زن جوان ، ۳ روز پس از ازدواج از خانه شوهرش فرار کرد و با شکایت همسرش ، در یک منزل اجاره ای همراه ۲ نفر دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، مردی با مراجعه به دادسرای جنایی و ارائه شکایتی عنوان کرد ، ۳ روز پیش ، پس از برگزاری مراسم عروسی زندگی مشترک خود را آغاز کرده و صبح روز سوم ، متوجه غیبت همسرش شده و او را نیافته است.
به دنبال این شکایت ، دستور قضایی لازم صادر شد. با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی ، ماموران در تحقیقات مقدماتی متوجه شدند ، زن جوان به ازدواج اجباری تن داده و پیش از ازدواج ، با جوانی که در همسایگی وی سکونت داشته ، در ارتباط بوده است.
با به دست آمدن این سرنخ ، ماموران در مرحله بعدی منزل اجاره ای ۲ فرد مظنون را در جنوب تهران شناسایی و با ورود به این محل ، عروس فراری را همراه دو متهم دستگیر و به دادسرای جنایی منتقل کردند.


ازدواج اجباری


زن جوان در ادامه تحقیقات عنوان کرد ، به هیچ عنوان راضی به ازدواج با شوهرش نبوده و حتی زمانی که به اصرار والدینش پای سفره عقد نشسته گفته است که بلافاصله پس از ازدواج از خانه فرار خواهد کرد. وی افزود: حتی قبل از ازدواج ، موضوع علاقه خودم به فرد دیگری را برای شوهرم بازگو کردم و خواستم تا از ازدواج با من صرف نظر کند اما او نپذیرفت و من هم به دلیل آن که علاقه ای به شوهرم نداشتم ، صبح سومین روز زندگی مشترک خود ، از خانه فرار کردم.
به دنبال این اظهارات دستور قضایی لازم برای ادامه تحقیقات صادر شد. دادیار رضوانفر با اشاره به این پرونده به خبرنگار ما گفت : متاسفانه وادار کردن دختران و پسران جوان به ازدواج ، موجب بروز مشکلات بسیار جدی برای زوجها و نیز بستگان آنها خواهد شد زیرا براساس باورها و آموزه های اخلاقی و اعتقادی درباره انتخاب همسر تاکیدهای فراوانی شده و ما امروز شاهدیم که برخی اوقات پرونده هایی در دادسرای جنایی مطرح می شود که زوجهای جوان بدون آن که علاقه و تمایلی به ازدواج و زندگی مشترک باهم داشته باشند ، به اصرار نزدیکان خود تن به ازدواج ناخواسته می دهند که نمونه آن در این پرونده مشاهده می شود. وی تصریح کرد: والدین باید به این نکته توجه داشته باشند که اجبار در ازدواج در کوتاه ترین زمان ممکن ، مشکلات جدی برای فرزندان آنها ایجاد خواهد کرد. وی تاکید کرد: پدران و مادران به خواست فرزندان خود اهمیت دهند و به عنوان راهنما ، موضوعاتی را که احساس می کنند فرزندان آنها باید از آن مطلع باشند ، در اختیار آنها قرار دهند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

نجات جان پسر جوان از شیار صخره‌ها در بهشهر

این پسر جوان ۲۰ ساله که سرباز وظیفه و اهل...

مادری که خودش را سزارین کرد

مردی همسرش را با کتک کاری، کشت!

یک مرد ۶۰ ساله در آفریقاى جنوبى آنقدر همسرش را...

سر برادر زنم را در سطل زباله انداختم

متهم به قتل: سر برادر زنم را در سطل زباله...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب