عکس بازیگر نقش حضرت عباس در مختارنامه

مادری که خودش را سزارین کرد
برای نخستین بار چهره حضرت اباالفضل العباس –علیه السلام – در یک فیلم به نمایش در می آید.
 
به گزارش البرز، بازیگر این نقش مهم کاوه فتوحی است که در قسمت های آینده مجموعه تلویزیونی مختارنامه ساخته داود میر باقری در نقش حضرت عباس (ع) در صحرای کربلا نقش آفرینی خواهد کرد.
تاکنون هفت قسمت از مجموعه تاریخی مختارنامه به نمایش درآمده که در هر قسمت حساسیت ها و شایعات و ابهامات این سریال در گوشه و کنار شنیده می شود. باید دید واکنش عمومی در به تصویر کشیدن این چهره مقدس چگونه خواهد بود.
 
به گفته رضا استادی مدیر روابط عمومی مختارنامه، تصویر حضرت عباس (ع) با نظر ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما به نمایش درآمده است.      

استادی همچنین درباره نظارت مذهبی بر این سریال اظهار داشت: «داوود میرباقری کارگردان و نویسنده متن نهایی مختارنامه، برای ساخت این سریال با کارشناسان، مورخان، روحانیون و افراد مطلع زیادی گفت‏وگو کرد؛ و در آخر نیز به همراه “حجت‏الاسلام والمسلمین رسول جعفریان” ـ که در این پروژه به عنوان مشاور و محقق تاریخ اسلام حضور داشت ـ طی سفر به قم و دیدار با علماء، نظر آنها را در خصوص این اثر جویا شد. دیدگاه‏های مختلفی درخصوص شخصیت مختار و این مقطع تاریخی وجود داشت که در مرحله نگارش مورد توجه واقع شد و در نهایت، متن اصلی نیز برای مطالعه و تأیید در اختیار برخی از بزرگان قرار گرفت و نظرات آنها مورد توجه قرار گرفت».                

           
 
۲۲ آبان ۱۳۸۹

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

اتفاق عجیب در پخش سریال “نون و ریحون”

به گزارش پارسینه به دلایلی نامعلوم در پخش سریال تلویزیونی...

مادری که خودش را سزارین کرد

شری دوی «مادر» هند شد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

مادری که خودش را سزارین کرد

سم مندس رییس گروه داوران جشنواره ونیز شد | واکنش به این انتخاب

سم مندس رییس گروه داوران جشنواره ونیز شد | واکنش...

نظرات (0)

سلام
چهره حضرت عباس (علیه السلام) نباید نشان داده شود حالا این آدم هرچه قدر هم که زیبا باشد زیبایی چهره چه اهمیتی دارد در حالی که در لشکر یزیدیان هم کسانی بوده اند که صورت زیبا داشتند اهمیت عباس بن علی (علیه السلام) در قدرت شناخت حق وباطل است‏ در وفای به امام و پیشوای خود در طول زندگیش است حضرت عباس(علیه السلام) که روز عاشورا فقط حماسه نساخت زندگی ایشان سراسر نور و شور شعور است و اگر ایشان را در مرتبه معصومین قرار ندهیم از تمام عالمیان به چهارده معصوم شبیه تر هستند

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان