علی دایی سینه خیز به زیارت امام کاظم رفت!!

مادری که خودش را سزارین کرد

 

سایت گل – خلدون ابراهیم، هافبک عراقی نفت تهران که روبروی پرسپولیس بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت درباره این دیدار می گوید:« بازی خوبی انجام دادیم اما پرسپولیس استحقاق بیشتری برای کسب ۳ امتیاز داشت. به شخصه خوشحالم که جلوی دیدگان علی دایی بازی کردم چرا که او هم یک مربی بزرگ است و هم یک انسان متدین و دیندار»

به گزارش سایت گل، خلدون خاطره ای از حضور علی دایی در عراق تعریف می کند تا صحبتهای خود را اثبات کند:« فکر می کنم ۹ سال پیش بود که دایی همراه با تیم ملی ایران برای برگزاری دیدار مقدماتی جام جهانی به عراق سفر کرد. یکی دو روز پیش از موعد برگزاری بازی دایی همراه با دیگر بازیکنان تیم ملی ایران به زیارت صحن مبارک امام کاظم رفت. نوع زیارت دایی متفاوت از دیگر بازیکنان تیم ملی ایران بود. او به محض عبور از درب ورودی سینه خیز شد و با همین حالت تا صحن پیش رفت»
خلدون صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« در عراق همه این نوع زیارت دایی را فهمیدند و تحت تاثیر قرار گرفتند. روز بازی به همین دلیل ورزشگاه مملو از جمعیت شد. همه از دایی صحبت می کردند، او محبوب عراقی ها شده بود و در طول بازی مدام مورد تشویق قرار می گرفت. آن بازی را ایران برد و محبوبیت دایی بین عراقی ها چند برابر شد. همه استادیوم به تشویق دایی پرداختند و آنجا بود که پسر صدام دستور داد ماموران حاضر در ورزشگاه تماشاگران را تنها به دلیل تشویق اسطوره فوتبال ایران با باتوم بزنند.»


خلدون این موضوع را دلیل علاقه اش به دایی می داند و می گوید:« از همان زمان به دایی و دینداری اش علاقمند شدم و حالا خوشحالم که جلوی دیدگان او بازی کردم و البته او را از نزدیک دیدم»

مطالب مشابه

ترکیب تیم امید ایران برای دیدار مقابل عربستان مشخص شد

با اعلام بگوویچ ترکیب تیم امید ایران برای دیدار مقابل...

بخت فتح الله زاده برای مدیرعاملی استقلال افزایش یافت

با مطرح شدن نام مصری برای تصدی وزارت رفاه بخت...

مادری که خودش را سزارین کرد

بلازویچ سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی شد

میروسلاو بلازویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کرواسی با امضای...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب