علی معلومات: آمادگی زیاد کار دستم داد!

مادری که خودش را سزارین کرد

علی معلومات آمادگی زیادش را دلیل ناکامی در رقابت های جودو بازی‌های المپیک پکن برشمرد!به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) از پکن، معلومات که در روز سوم بازی‌ها امیدهای زیادی برای بدست آوردن نخستین نشان کاروان ایران از بازی‌های المپیک بیست و نهم را داشت در دو رقابت آخر برابر حریفانش شکست خورد تا تنها به عنوان پنجمی بسنده کند.


معلومات در پایان رقابت با حریف برزیلی‌اش به خبرنگار ایسنا در پکن گفت: این نخستین المپیک من بود، المپیک میدان بزرگی است و من تجربه‌ی کمی داشتم، تنها به اشتباه خودم باختم، در حالی که از حریفم سرتر هم بودم یک لحظه غفلت باعث شد تا بازنده باشم.


معلومات درباره‌ی رقابتش با حریف ژاپنی که قهرمان جهان نیز هست گفت: با او مبارزه‌ی خوبی داشتم اما برای رسیدن به نشان غفلت کردم، فکر نمی‌کردم حریف برزیلی از این تکنیک ها استفاده کند، گمان می‌کردم او خسته است و برای همین هم او را دست کم گرفتم. در پایان با رضایت از زمین خارج نشدم می توانستم مدال بگیرم و شرمنده‌ی مردم شدم.


معلومات در پایان گفت: از نظر جسمی و روحی آماده بودم از نظر تنفسی هم کم نیاورده بودم ولی فکر می‌کنم آمادگی زیاد کار دستم داد.

مطالب مشابه

هادی ساعی: گوش شنوایی برای رفع مشکلات وجود ندارد

ساعی: گوش شنوایی برای رفع مشکلات وجود ندارد خبرگزاری فارس:...

اتفاقات عجیب در بازی دیشب پرسپولیس با السیب

سرمربی تیم پرسپولیس به قضاوت داور بازی شب گذشته تیمش...

نخستین همایش بزرگ بانوان موتورسوار البرز‌ برگزار می‌شود

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر،...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب