علی دایی: قهرمانی نیم فصل برای سایپا است

مادری که خودش را سزارین کرد

سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران معتقد است این تیم می‌تواند مقام قهرمانی نیم فصل لیگ برتر را به دست آورد.


علی دایی پس از پیروزی دو بر یک تیمش در دیدار برابر ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بازی بسیار خوبی برابر ذوب‌آهن انجام دادیم. در نیمه‌ی اول تیم حریف توانست موقعیت‌های بیشتری ایجاد کند اما، با صحبت‌هایی که در بین دو نیمه انجام دادم روند تیم بهتر شد و در نیمه‌ی دوم کاملا از حریف برتر بودیم و توانستیم سه امتیاز این دیدار را به دست آوریم.


وی ادامه داد: خوشبختانه تمامی بازیکنان تیم همدل و هماهنگ هستند و هر آنچه که برای موفقیت تیم لازم است انجام می‌دهند. معتقدم با این شرایط می‌توانیم قهرمانی نیم فصل را به دست آوریم.


علی دایی در مورد رقیبان این تیم به خصوص تیم استقلال در صدر جدول نیز خاطر نشان کرد: ما تنها به نتایج تیم خود فکر می‌کنیم. تا زمانی که ما بتوانیم پیروز شویم و صدر جدول را حفظ کنیم، خطری از سوی تیم‌های دیگر ما را تهدید نمی‌کند.


وی افزود: سایپا در این فصل به دنبال قهرمانی در لیگ برتر است. خوشبختانه تمامی شرایط از نظر مدیریتی، امکانات و بازیکنان برای رسیدن به این هدف فراهم شده است و امیدوارم بتوانیم با کمک خداوند و همکاری بازیکنان به این هدف دست یابیم.


دایی در مورد تیم ذوب‌آهن نیز گفت: در هر صورت ذوب‌آهن نیز از تیم‌های خوب کشور است. اما، ما شناخت کافی نسبت به این تیم داشتیم و توانستیم پیروز شویم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

گروه بندی و نمودار بازی ‌های تیم‌‌ها در مسابقات یورو ۲۰۱۶

ورزش > فوتبال جهان – هیجان فوتبال از چند روز دیگر دنیای...

قلعه‌نویی روزانه ۲ میلیون تومان دستمزد می‌گرفت؟

گزارشی از قرارداد سرمربی سابق تیم ملی با مس قلعه‌نویی...

مادری که خودش را سزارین کرد

منصور ابراهیم زاده:خوشحالم که درگروه تیم های خوب آسیاقرارگرفتیم

منصور ابراهیم زاده سه شنبه شب در جمع خبرنگاران افزود:...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب