فال خیال

مادری که خودش را سزارین کرد

بعضی ها می گویند که هیچوقت خواب نمی بینند. اما این غیر ممکن است. همه ی آدم ها خواب می بینند و برای خود رویاهایی دارند، اما حافظه ی بعضی قوی تر است و به آنها امکان می دهد که این رویاها در ذهنشان بماند. رویاهای ما ترکیبی از خیالات خصوصی ما هستند. رویا به ما امکان می دهد که آنطور که دوست داریم رفتار کنیم، اما به موجب اینکه بیدار می شویم،؛ رویاهایمان شروع به ذوب شدن می کنند و هرچه بیشتر سعی در به خاطر آوردن جزئیات آن بکنیم، بیشتر فراموش می کنیم.

اما دلیل خواب دیدن ما چیست؟ و آیا خوابهایمان مهم هستند؟ دانشمندان عقیده دارند که اینطور است، چون رویاهایمان به ما کمک میکنند تا خود را برای مشکلات روز زندگی آماده کنیم. تصاویری که ما در رویاهایمان می بینیم، معانی ویژه ای دارند و به ما کمک می کنند تا با شخصیت خود بیشتر آشنا شویم.

در این مقاله قصد داریم با بازی خیال گوشه ای از شخصیتتان را به شما نشان دهیم. می توانید این بازی را دو به دو انجام دهید و یکی سوال کند و دیگری پاسخ گوید. اما شما که اول این مقاله را می خوانید توجه کنید که پایین سوالات را نگاه نکنید تا بازیتان خراب نشود و سوالات را در کمال دقت و صداقت پاسخ دهید.

با ما همراه باشید!


سوالات

۱٫ فکر کنید خوابیده اید و خواب می بینید. در خواب خود را در خانه ای ایده آل مییابید. این خانه چه شکلی دارد؟ آن را توصیف کنید.

۲٫ حال کنار جاده ای باریک در حال قدم زدن هستید. ناگهان یک فنجان/لیوان/کوزه ی آب را روی زمین در مقابلتان می یابید. چه شکل دارد؟ چه چیز در آن است؟

۳٫ راه تمام می شود و شما وارد جنگلی می شوید. تقریباً راهی دراز را می پیمایید تا به زمینی مسطح می رسید. در وسط این زمین ساختمانی وجود دارد. این ساختمان چه نوع ساختمانی است؟

۴٫ اطراف ساختمان را باغی پوشانده است. این باغ را توصیف کنید.

۵٫ از این باغ بیرون آمده و دوباره راه جنگل را پیش می گیرید. در کنار جنگل دیواری وجود دارد. این دیوار آنقدر بلند است که نمی توان از آن بالا رفت و آنقدر طولانی است که نمی توان آن را دور زد. ناگهان متوجه در کوچکی در دیوار می شوید. همینطور که به آن نگاه می کنید، در به آرامی باز می شود. شما چه می کنید؟ آیا از آن رد می شوید؟

۶٫ در طرف دیگر دیوار، آب است. این آب به چه صورتی است؟ آیا می خواهید در آن شنا کنید؟


تفسیر
حال ببینید که این تصورات و مناظر نمایانگر چه بوده اند و سعی کنید پاسخ هایتان را تحلیل کنید.


خانه

خانه نمایانگر دیدگاه شما نسبت به خودتان است. اگر خانه تان قدیمی باشد، احتمالاً شما فردی هستید که از تغییر و دگرگونی خوشتان نمی آید و به چیزهای سنتی علاقمندید. اگر خانه تان بزرگ باشد، نشانگر اطمینان و اعتماد به نفستان است. اگر پر نور و روشن باشد، فردی خوشبین هستید و اگر تاریک و کم نور باشد فردی بدبین هستید. تعداد اتاقهای خانه نمایانگر تعداد افرادی است که دوست دارید در زندگی شما باشند.


لیوان

لیوان نمایانگر دیدگاه شما عشق
است. هر چه این لیوان زیباتر و گرانبهاتر باشد، همانقدر عشق در زندگی شما اهمیت بیشتری دارد و شما فرد رمانتیکی هستید. محتویات لیوان نشان می دهد که تجربیات شما تا به حال در عشق چگونه بوده است.


ساختمان

ساختمان نمایانگر دیدگاه شما نسبت به مذهب و خدا است. یک ساختمان محکم و استوار نمایانگر باوری قوی و استوار است. اما اگر ساختمان خرابه و متروک باشد، شما باوری ضعیف به مذهب دارید.

باغ

باغ نمایانگر دیدگاه شما نسبت به دنیای اطرافتان است، کشورتان و یا سراسر جهان. اگر درخت ها و گل های باغ شما رو به خشک شدن باشند، این به آن معناست که شما نگران دنیای اطراف یا آلودگی محیط زیست هستید.


دیوار

دیوار نمایانگر دیدگاه شما نسبت به مرگ است. اینکه آیا مرگ برای شما پایان همه چیز است و یا چیزی پسِ آن می بینید. آیا مستقیم به سمت در می روید یا قبل از رفتن اطراف را بررسی می کنید؟ یا شاید هم اصلاً وارد آن نمی شوید!؟

آب

آب نمایانگر دیدگاه شما نسبت به آینده تان است. اگر آب را به صورت دریایی پر موج می بینید، نسبت به آینده تان احساس خوبی دارید و مثبت فکر میکنید. اگر بخواهید که در آن آب شنا کنید، اعتماد به نفس دارید و در زندگی ریسک می کنید. اگر آب را به صورت حوضی راکد ببینید، احتمالاً از آینده ی خود و آینده ی جهان ترس دارید.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

فال روزانه ۱۲ خرداد ۹۵

فال روزانه ۱۲ خرداد متولدین فروردین ماه امروز می‌ توانید...

فال روزانه یکشنبه ۲۵ بهمن ۹۴

فال روزانه ۲۵ بهمن متولدین فروردین ماه امروز روزی نیست...

مادری که خودش را سزارین کرد

فال روزانه ۳۰ اردیبهشت ۹۵

فال روزانه ۳۰ اردیبهشت متولدین فروردین ماه امروز اتفاقات زیادی...

نظرات (24)

that was beautiful and valuable mer30

ای بدک نبود قابل تحمل بود

باحال بود خوشششششم اومد ولی از دیوار چیزی نفهمیدم لطفا بیشتر توضیح دهید مرسسسسسسی

خیلییییییییییییی باحال بود خوشم اومد

خیلی چرت

اصلا خوب نبود.

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییی

چرت وبی مزه بود

fadat aliiiiiiiiiiibo0o0o0o0o0d

هه هه هه هه هه هه به نظر من اصلا واقعیت نداشت

به نتیجه ی معقولی نرسیدم

eli

خیلی مسخره ببببببببببببببود

جواباش غلط بود اخه کی وسط جنگل خونه ی مجلل میبینه؟

خوب بود من همرو ایده آل جواب دادم غیر از آب که راکد فرض کروم

خیللللللللللللللللللللللللللللی عالی بود اسم سایت شمارو تو سایتم مینویسمواولین جام را به شما میدهم

نظر مدیر: ممنون از اظهار لطفتون.

اصلا خوب نبود
سوالات کلی بود و جواب ها خیلی جزیی بود

اصلا خوشم نیامد کودکانه وابتدایی بودفقط علکی فال ساختید.

جالب بوى ولی ىقیق نیست

ن این تست رو قبلا زده بودم تست شما ایراد داره مخصوصا که در کپی مطلب امانت داری نشده است لطفا بیشتر توجه کنید

be in etehad daram chon ravan shenasiye vali kheyli daghigh nist

خیلی عالیه البته اگه با دقت جواب بدی

booooooooooooro baba moooooozakhraf

خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی مسخره بود.اصلا چیز هایی که من فکر می کردم در پاسخ سوال ها نبود

واسه وقت گذرونی چیزخوبیه

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب