فرار”پ ک ک” به ایران

مادری که خودش را سزارین کرد

 “عثمان اوجالان” ازرهبران سابق “پ ک ک” در مصاحبه اش با روزنامه ایندیپندنت دراربیل گفت: بعد ازافزایش احتمال آغاز عملیات نظامی ترکیه علیه شمال عراق، اعضاء “پ ک ک “مستقر در کردستان عراق به ایران فرارمی کنند.

به گزارش سرویس اخبار ویژه خبرگزاری آریا ؛ براساس تاکتیک ” پ ک ک ” اگر این سازمان دریک کشوری تحت فشار وحملات شدید قراربگیرد؛نیروهای خود را به کشورهمسایه دیگر منتقل می کند ،لذا انتقال نیروی های “پ ک ک “به ایران مشکلات “پ ک ک” را چند برابر خواهد کرد.


“عثمان اوجالان” افزود: “پ ک ک” دارای یک نیروی رزمی حدود۷هزارنفری می باشد؛۲۷۵۰ نفر آن در داخل خاک ترکیه ۲۵۰۰ نفر آن در مناطق مرزی عراق و ۱۵۰۰ نفر آن در داخل خاک ایران مستقرهستند.


“عثمان اوجالان” همچنین اظهار داشت: “پ ک ک “حملات مسلحانه خود را درایران افزایش داده و این امر باعث شده است که آمریکا درسیاست های خود دچار تضاد و دوگانگی شود،چنانکه آمریکا زمانی که سربازان ترکیه دراثرحملات “پ ک ک” کشته می شوند “پ ک ک” را تروریست اعلان و عملیات آنها را محکوم می کند ولی هنگامیکه دراثرحملات پژاک شاخه ایرانی “پ ک ک” سربازان ایران کشته و زخمی می شوند آمریکا حملات پ ک ک را محکوم نمی کند؛بدین سبب است که ایرانی ها می گویند که آمریکا از پ ک ک حمایت می کند.مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

رئیس ستاد نماز جمعه تهران تغییر نمود

سیاست > احزاب و شخصیت‌‌ها – تسنیم نوشت: رئیس ستاد نماز جمعه...

مادری که خودش را سزارین کرد

خبر بسیار عجیب/ مرد دم دار هندی و زیارت مردم هند!

هزاران هندى براى زیارت مردى که داراى دمى به درازى...

مادری که خودش را سزارین کرد

اعلام مشارکت ۳ بانک در طرح فروش اقساطی کالا

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت: بانکهای ملی،...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب