فرهاد کاظمی: گفته بودم نمی‌توانم به ابومسلم بیایم

مادری که خودش را سزارین کرد

فرهاد کاظمی پس از شکست ۳ بر یک مقابل ذوب آهن ابتدا از مصاحبه کردن امتناع کرد و دلیل آن را تصمیم کمیته انضباطی دانست اما با اصرار خبرنگاران در مورد شرایط دیدار اظهار داشت: خوب بازی نکردیم و باید بگویم در دیدار مقابل ذوب آهن بازی افتضاحی را به نمایش گذاشتیم. اگر می‌توانستم در دقیقه ۱۰ مسابقه ۷ بازیکن تیمم را تعویض می‌کردم.
 وی ادامه داد: بازیکنان ذوب آهن تاکتیک‌های مختلفی را برابر ما پیاده کردند و آنها توانایی این را داشتند که در نیمه اول حتی ۵ گل دیگر را به ما بزنند.

 کاظمی با اشاره به اینکه من سرمربی ابومسلم نیستم تاکید کرد: من یک تماشاگرم و چطور باید از روی سکوها تیمم را هدایت کنم؟ در واقع من همان علامت سئوالی هستم که فردوسی پور در برنامه‌اش جلوی اسم من می‌گذارد.
 وی در مورد شرایط ابومسلم تصریح کرد: تیم ما پتانسیل این را دارد که در لیگ برتر باقی بماند اما متاسفانه شرایطی که بوجود آمده به نفع ابومسلم نیست.
 سرمربی ابومسلم در مورد شایعات پیوستن مظلومی به این تیم گفت: من همان یک ماه قبل هم گفتم نمی‌توانم به این تیم بیایم اما حالا خودم را یک ابومسلمی می‌دانم. البته تیم هم برای مظلومی است و من مشکلی از این بابت ندارم. امیدوارم هر کس جای من می‌آید در این تیم موفق باشد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

مصدومیت بازیکنان پرسپولیس یخ هاى تهران را تمام کرده است!!

سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصدومیت بسیار زیاد بازیکنان پرسپولیس،...

مادری که خودش را سزارین کرد

تیم نوجوانان ایران چهار بر صفر اردن را شکست داد

مسابقات فوتبال مقدماتی آسیا تیم نوجوانان ایران چهار بر صفر...

قلعه نویی: چرا از من تشکر نمی کنید

جام ملت ها و نبرد بزرگان قاره کهن/ قلعه نویی:...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب