فروش اینترنتی “آیات شیطانی دوم”

مادری که خودش را سزارین کرد

ayatheytani2.jpgتوطئه جدید دشمنان پیامبر (ص) ؛ علیرغم اعلام عدم انتشار کتاب موهن «جواهر مدینه» تبلیغ اینترنتی برای پیش فروش این کتاب با استفاده از سایت آمازون انگلستان آغاز شده است.در این آگهی اعلام گردیده است که قیمت اصلی این کتاب ۱۱ پوند می‌باشد. در این سایت همچنین آمده است که کتاب مذکور هنوز رسما انتشار نیافته است ولی کسانی که به عنوان پیش خرید پول به حساب مربوطه واریز کنند کتاب را به محض انتشار دریافت خواهند کرد. قبلا اعلام شده بود که این کتاب منتشر نخواهد شد.

اما اکنون این کتاب بر روی اینترنت منتشر گردیده و با قیمت ۱۱ پوند انگلیسی در اختیار خوانندگان قرار می‌گیرد و تضمین هایی نیز در این خصوص ارائه شده است.
به نظر می‌رسد که کتاب موهن «جواهر مدینه» که درباره زندگی “عائشه” همسر پیامبر اسلام (ص) توسط شخصی به نام «شری جونز» نوشته شده، تصویری غیر واقعی از ایشان ارائه داده است ؛ لذا برخی آن را به حق “آیات شیطانی دوم” نامیده‌اند.
در همین حال «دنیس اسپلبرگ» استاد تاریخ اسلام در دانشگاه تگزاس که پیش از چاپ این کتاب را خوانده است، آن را خلاف تاریخ واقعی اسلام و در صورت انتشار توهین به مقدسات دینی دانسته است.
انتشارات معروف «رندوم هاوس» آمریکا که با پرداخت یکصدهزار دلار به نویسنده کتاب، قصد داشت آن را منتشر کند اما با اظهارات این استاد تاریخ اسلام دانشگاه تگزاس نظر خود را عوض کرد و طبق خبرها اعلام کرده است که قصد توهین به مقدسات دینی را ندارد.

مطالب مشابه

با جوان‌ترین میلیاردر جهان آشنا شوید + عکس

الکساندرا آندرسون، دختر سوارکار نروژی، با ثروتی بالغ بر ۱٫۲...

مادری که خودش را سزارین کرد

باز خوانی اولین سرود ملی ایرانیان

اولین سرود ملی ایرانیان با شعری از بیژن ترقی بازخوانی...

تصویر جنازه مرزبان ایرانی جعلی است + عکس

یک تصویر جعلی در اینترنت منتشر و ادعا شده است...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان