فرکی: غمگینی برانکو برای فوتبال ایران است

مادری که خودش را سزارین کرد

تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان پس از یک روز استراحت از صبح امروز با حضور شانزده بازیکن در محل کمپ تیم‌های ملی فوتبال برگزار می‌شود و این در حالی است که با تجربه‌های تیم ملی در اردوی فعلی بازیکنانی همچون رضا عنایتی، حسین کعبی و ابراهیم میرزاپور هستند.


حسین فرکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی با انگیزه‌ی بالایی تمرین می‌کنند تا در لیست نهایی اعزامی به جام جهانی قرار بگیرند و این مساله را می‌توان در چگونگی تمرین کردن آنها مشاهده کرد. ما نسبت به پتانسیل بازیکنان تیم ملی ایمان داریم و آنها بارها ثابت کرده‌اند در شرایط سخت کارهای بزرگی انجام داده‌اند.


وی درباره‌ی غمگینی برانکو از چگونگی وضعیت تمرینات تیم ملی ، گفت: غمگینی برانکو به خاطر تیم ملی کشورمان و موقعیتی است که تیم ملی در پیش خواهد داشت. کادر فنی تیم ملی پیشتر برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی را ارایه کرده و هم اکنون که قصد اجرای این برنامه را داریم متاسفانه می‌بینم که بازیکنان‌مان همچنان درگیر لیگ قهرمانان و جام حذفی هستند.


فرکی ادامه داد: البته جای خوشحالی دارد که بر طبق تصمیمات فیفا، لیگ برتر کشورمان سر موقع به پایان رسید اما، باید بپذیریم که بخشی از این مشکلات تیم ملی، مربوط به کنفدراسیون فوتبال است که با برنامه‌ریزی بسیار غلط خود، تیم‌های ملی آسیا را دچار معضلات بسیاری کرده است.


وی با بیان این که بهتر بود در اردوی سوییس تمامی بازیکنان را به همراه می‌بردیم، افزود: پس از پایان اردوی سوییس و برای آماده‌سازی تیم ملی دو دیدار دوستانه در خرداد داریم، دیدارهایی که مدت‌هاست مردم کشورمان در انتظار آن بودند اما، متاسفانه در شرایط فعلی با این مشکلات روبه‌رو هستیم و طبیعی است که غمگینی برانکو امری عادی باشد. ما نیز به همان نسبت ذهنمان مشغول این مساله است اما، از نظر اردویی، امکانات و تجهیزات. همه چیز فراهم است و بازیکنان حاضر در اردو بهترین شرایط را دارند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

هیدینک، سرمربی تیم ملی روسیه می‌شود

گاس هیدینک، تقریبا مطمئن است که پس از جام جهانی...

مادری که خودش را سزارین کرد

هشدار کریمی در راه جام جهانی

درمورد جنجال های این روزهای برخی مطبوعات پیرامون علی کریمی،...

پنالتی‌های مصطفوی و کارهای نمایشی قطبی و پیروانی برای هواداران

در تمرین امروز پرسپولیس صورت گرفت پنالتی‌های مصطفوی و کارهای...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب