فصیحی، توکلی و رجبی سهمیه آسیایی کسب کردند/جای خالی مریم طوسی!

به گزارش خبرگزاری مهر، در پایان رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی بانوان کشور تیم تهران با کسب ۵۳ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، سه ورزشکار جواز حضور در رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا را کسب کردند و سه رکورد ملی داخل سالن شکسته شد.

در این مسابقات پس از تهران تیم های خراسان رضوی با ۵۲ امتیاز و فارس با ۳۳ امتیاز در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.همچنین تیم های گلستان، اصفهان، البرز، همدان و اردبیل نیز در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند. 

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور بانوان پس از ۲۰ سال برای نخستین بار با حضور ۱۵۱ ورزشکار از ۲۹ استان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که در پایان فرزانه فصیحی در دوی ۶۰ متر، سپیده توکلی در پنجگانه و لیلا رجبی در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در قطر را به دست آوردند. همچنین فصیحی در دوی ۶۰ متر، توکلی در پنجگانه و الناز کمپانی در دوی ۶۰ متر با مانع رکوردهای ملی داخل سالن را جابجا کردند. 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۲ January 2016 | 8:40 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

پیراهن جدید تیم ملی فوتبال ایران معرفی شد

البسه و تجهیزات تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در...

مادری که خودش را سزارین کرد

تسلیت نکونام به فوتبال ایران بعد از مرگ یک باشگاه

ورزش > لیگ برتر – جواد نکونام همچنان بابت سقوط باشگاه پاس...

مادری که خودش را سزارین کرد

خواستگاری ستاره فوتبالی ازخانم خبرنگار

به گزارش آتی نیوز، یکی از ستارگان فوتبال ایران که...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب