فضای جلسه با کی‌روش مثبت بود/ تشکیل کارگروه برای پشتیبانی از تیم ملی

مادری که خودش را سزارین کرد

شهرام دبیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، درباره جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی اظهار کرد: کی روش در جلسه امروز حضور داشت و درباره کمبودها و امکانات مورد نیازش توضیحات کاملی رو کرد. تمام اعضای هیات رئیسه هم موافق بودند که باید امکانات برای ماندن و ادامه کار سرمربی تیم ملی فراهم شود.

وی افزود: قرار شد تا کارگروهی تشکیل شود تا برای پشتیبانی از تیم ملی و فراهم آوردن امکانات برنامه ریزی کنند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره تقابل کارلوس کی روش با علیرضا اسدی دبیر فدراسیون بعد از درگیری رسانه ای این دو نفر، گفت: در مجموع جو خوبی در جلسه حاکم بود. هم کی روش و هم اسدی صحبت هایی را انجام دادند. حتی در بعضی مسائل که کی روش صحبت می‌ کرد، تأکید داشت که آقای اسدی از نظر پزشکی به این مسائل آگاه است و دبیر فدراسیون هم حرف ‌های او را تایید می‌ کرد.

دبیری درباره درخواست ‌های کی روش در این جلسه توضیح داد: کی روش خواهان ارج، اعتماد، زمین مناسب برای تمرین تیم ملی، پرواز چارتر برای بازی ‌های تیم ملی و مسائلی از این دست بود تا با پیش‌بینی همه جانبه، خود را برای مسابقات انتخابی جام جهانی آماده کند.

وی در خصوص کارگروه پیشنهادی برای تیم ملی اظهار کرد: این کارگروه را ما به کی روش پیشنهاد دادیم و قرار است در بخش دوم جلسه هیات رئیسه درباره آن صحبت کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با منتفی دانستن استعفای سرمربی تیم ملی تأکید کرد: کی روش در تیم ملی به کارش ادامه خواهد داد.

دبیری در پایان درباره صحبت ‌های مربی دروازه بان ‌های تیم ملی تصریح کرد: من با آقای گاسپار سلام و علیک مختصری داشتم ولی صحبت کی روش این بود که باید به خودمان و تیم ملی ارج بگذاریم.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ April 2016 | 2:08 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

امروز همه چشمها به سپاهان ایران دوخته است

    جام جم آنلاین: امروز اصفهان پایتخت فوتبال آسیاست...

پسر بازیگر زن معروف در آغوش علی دایی + عکس

تاریخ نشر : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ مشاهده : ۱۸۴۳...

مادری که خودش را سزارین کرد

خـبـر بد برای پرسپولیسی ‌ها/ فرشاد احمدزاه مصدوم شد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از مُخبر مهر،...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان