فواید موز با تغییر رنگ پوستش عوض می‌ شود

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، موز یکی از پر مصرف ترین میوه ‌ها در جهان است، به ویژه با توجه به فوایدی که برای سلامت بدن دارد و طبق مراحل رشد و رسیده شدن تغییر می‌ کند و این تغییرات مراحل در رنگ پوست خارجی اش نمایان می‌ شود. طبق گزارش سایت “For Living Strong” که به مسائل مربوط به بهداشت وسلامت می‌ پردازد، موز از میوه هایی است که پر از پتاسیم و منیزیم و ویتامین ‌های آ، ب و ث است.

نگاهی گذرا به برخی از فواید موز بر بنیاد مراحل رشد و رسیده شدن

موز سبز: حاوی شکر به مقدار بسیار ناچیز است که در کاهش وزن می‌ تواند مفید باشد و علاوه بر این دارای مواد ضد اکسید شدن و پر از باکتری پروبیوتیک است که برای دستگاه هاضمه و روده ‌ها بسیار مفید است. همچنین موز سبز در جذب مواد غذایی به شکل بهتر کمک می‌ کند.

موز زرد: حاوی شکر به میزان بالا است لذا برای کسانی که بیماری ‌های قند دارند مناسب نیست اما در عین حال برای بقیه مردم یک وعده غذایی سبک و غنی است.

موزی که روی آن نقطه ‌های قهوه ای وجود دارد و نشانه رسیده بودن آن است حاوی میزان بالایی از ماده TNF است که علیه سرطان عمل می‌ کند و مانع از رشد و گسترش سلول ‌های سرطانی می‌ شود.

همچنین موز «سیاه شده» که بسیار رسیده باشد در مقابله با سلولهای غده ‌های سرطانی و متوقف ساختن رشد و گسترش شان مفید است.

مطلب بالا در حوزه سلامت، تغذیه و تناسب اندام و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ May 2016 | 11:02 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

گوجه فرنگی‌ها هم حشره می‌خورند!

دانشمند ان برای اولین بار دریافته اند که برخی گیاهان...

مادری که خودش را سزارین کرد

پیشنهاداتی برای جلوگیری از اضافه وزن در تعطیلات

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر،...

مادری که خودش را سزارین کرد

شباهت قلب انسان به قلب مگس میوه

جام جم آنلاین: دانشمندان آمریکایی می گویند تحقیقات درمورد مگس...