قطبی: متاسفم که سیاست و جنگ‌های جناحی وارد فوتبال شده است

مادری که خودش را سزارین کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: خیلی متأسفم که جنگ‌های جناحی وارد زمین فوتبال شده است.

  افشین قطبی پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل سنگاپور اظهار داشت: خوشحالم که در این دیدار به پیروزی رسیدیم. بازی سخت و جالبی بود، اما بازیکنان بخوبی جنگیدند و موفق شدیم با پیروزی مقابل سنگاپور به جام ملت‌های آسیا صعود کنیم.
 وی افزود: بازی را خیلی خوب شروع کردیم، اما بعد از اینکه ۲ گل به ثمر رساندیم تمرکز بازیکنان پائین آمد و ناخودآگاه بازیکنان به دفاع روی آوردند و شرایط بازی خطرناک شد و گل اول را دریافت کردیم.
 سرمربی تیم ملی عنوان کرد: در نیمه دوم می‌توانستیم گل‌های بیشتری وارد دروازه سنگاپور کنیم. تعویض خوبی انجام دادیم که ما را به گل سوم رساند و بازیکنان پس از این گل کنترل بازی را به دست گرفتند.
 قطبی درباره شرایط بوجود آمده روی سکوهای ورزشگاه از سوی تعدادی از تماشاگران گفت: خیلی متأسفم که جنگ‌های جناحی وارد زمین فوتبال شده است. می‌خواهم بگویم در فوتبال باید تنها برای فوتبال جنگید و فوتبال را باید فقط برای فوتبال و مردم بازی کرد. فوتبال جای سیاست نیست من و تمام بازیکنان برای مردم فوتبال بازی می‌کنیم.
 وی ادامه داد: بعد از ۳۰ سال برای خدمت به ایران بازگشتم و می‌جنگم. صندلی تیم ملی برای مربیان هیچ موقع آرامش نداشته است و اگر در ۱۰ دیدار پیروز شوی و در یک دیدار نتیجه نگیری سیل انتقادات به سوی مربی تیم ملی سرازیر می‌شود.
 قطبی تصریح کرد: در سال‌های اخیر کار کردن در تیم ایران بسیار سخت بوده و شرایط عجیبی است. در چنین شرایطی کار کردن و نتیجه گرفتن سخت است.
 قطبی در پاسخ به خبرنگاری درباره علت اعتراض به داوری گفت: پنالتی ما کاملأ درست بود.
 وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره سنگاپور گفت: تیم خوبی است و در حال حاضر ۶ امتیاز دارد و بازی خوبی انجام داد و در لحظاتی از بازی روی ما فشار وارد کرد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

روزهای خوب تکواندوکار المپیکی ایران/ شرایطم عالی است

ورزش > دیگر ورزشها – صندوق پشتیبانی از قهرمانان نوشت:تکواندوکار ملی پوش...

پدر و مادر لیونل مسی در مراسم گالا / عکس

خبرآنلاین: در مراسم اهدای توپ طلا پدر،مادر و نامزد لیونل...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب