قلعه‌نوعی: مصطفوی حق اظهار نظر درباره تیم ملی را ندارد
پس از تساوی در بازی مقابل سوریه


قلعه‌نوعی: مصطفوی حق اظهار نظر درباره تیم ملی را ندارد


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تاکتیک تیمی را کادر فنی مشخص می‌کند و کسانی که بیرون از زمین هستند، نمی‌توانند در این خصوص اظهارنظر کنند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نوعی پس از تساوی یک بر یک مقابل سوریه و در واکنش به صحبت های داریوش مصطفوی که تاکتیک تیم ملی را منسوخ شده دانسته بود، اظهار داشت: از طریق پاس قطری و کوتاه به گل دست یافتیم و صحبت مصطفوی در این خصوص را به هیچوجه قبول ندارم.
وی ادامه داد: بخت زیادی برای پیروزی داشتیم؛ اما از موقعیت‌های به دست آمده استفاده نکردیم. روی یک اشتباه گل دریافت کردیم و دو امتیاز حساس را از دست دادیم.
قلعه نوعی تصریح کرد: تاکتیک مناسبی را برای این دیدار در نظر گرفته بودیم و در صورتیکه از موقعیت های خود استفاده می‌کردیم، به برتری می رسیدیم. آنها که بیرون از زمین درخصوص تاکتیک تیم ملی اظهارنظر می کنند همه چیز را نمی دانند.
سرمربی تیم ملی افزود: از بازیکنان راضی هستم. تمام تلاش خود را به کار بستند و هیچ تقصیری در این ناکامی ندارند. مقصر من هستم و تمام اشتباهات را من گردن می گیرم.
قلعه‌نوعی در مورد تعویض‌های خود گفت: تعویض ها در راستای تغییر تاکتیک انجام شد و نتیجه هم داشت. بعد از دو تعویض به گل برتری دست یافتیم. به نظر من هیچ ایرادی به آنها وارد نیست.
وی در خصوص غیبت رضایی اظهار داشت: رحمان برای انجام امور شخصی که به گفته او حیاتی بود، اجازه سفر به ایتالیا را گرفت و قرار شد به اردوی تیم بپیوندد؛ اما روز قبل از بازی مقابل سوریه در تماسی اعلام کرد که نمی تواند به ایران سفر کند.
قلعه نوعی با ابراز رضایت از عملکرد مدافعان تیم ملی خاطر نشان ساخت: تمام تلاش خود را به کار گرفتند و تنها یک اشتباه داشتند که در فوتبال امری طبیعی به شمار می رود.
تیم ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا مقابل سوریه به تساوی یک بر یک دست یافت.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

اوراق پاناما؛ حضور پلیس سوییس در مقر یوفا

اوراق پاناما؛ حضور پلیس سوییس در مقر یوفا ورزش > فوتبال –...

فرگوسن: منچستر بازی برتری نشان داد

در لیگ قهرمانان اروپا فرگوسن: منچستر بازی برتری نشان داد...

مادری که خودش را سزارین کرد

اسامی ‪ ۲۳‬بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

  جام جم آنلاین: برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم ملی فوتبال...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب