قلعه نویی: مزد زحمات خود در اردوی ترکیه را گرفتیم
پس از پیروزی برابر ابومسلم مشهد


قلعه نویی: مزد زحمات خود در اردوی ترکیه را گرفتیم


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیکنان ما مقابل ابومسلم عملکرد خوبی داشتند و مزد زحمات خود در تمرینات نرکیه را گرفتند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر ابومسلم مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از کادر فنی و بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم. آنها برای کسب این پیروزی زحمات زیادی کشدند و بازی خوبی ارائه کردند.
وی ادامه داد: امروز مزد زحمات خود در اردوی ترکیه را گرفتیم. بازیکنان در اردوی ترکیه ۲۰ کیلومتر در روز می‌دویدند و بدن‌های آنها را به خوبی آماده کردیم.
وی افزود: در نیمه اول به دلیل سنگینی بدن بازیکنان نتوانستیم موفق باشیم؛ اما در نیمه دوم استقلال خیلی خوب به حریف فشار وارد کرد و در نهایت موفق شدیم پیروز میدان شویم. بازیکنان خواسته‌های ما را در زمین به خوبی انجام براورده ساختند.
قلعه نویی در خصوص تیم حریف گفت: ابومسلم با اینکه تیم جوانی است، فوتبال قابل قبولی به نمایش گذاشت. این تیم در هفته های آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.
سرمربی استقلال در خصوص نقطه ضعف های تیمش گفت: هر تیمی نقاط ضعفی دارد که باید با تمرین بیشتر آنها را برطرف کنیم. استقلال در لیگ این فصل هر بازی نسبت به بازی قبل بهتر خواهد شد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

سرانجام رد پای صهیونیست‌ها در لغو بازیهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران آشکار شد

سرانجام پس از مشکلات فراوان برای برگزاری بازی‌های دوستانه، چهارشنبه...

مادری که خودش را سزارین کرد

تیم نوجوانان ایران چهار بر صفر اردن را شکست داد

مسابقات فوتبال مقدماتی آسیا تیم نوجوانان ایران چهار بر صفر...

مادری که خودش را سزارین کرد

قلیعه نویی تاحالا در لیگ قهرمانان آسیا نبرده است!

هر چند سپاهان ۹۰ دقیقه روی دروازه العین خیمه زده...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب