قلعه نویی: بعضی‌ها هر چه می‌خواهند، می‌نویسند

مادری که خودش را سزارین کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال خبر ناامیدی کادر فنی از انجام بازی دوستانه با یکی از تیم‌های مطرح جهان را تکذیب کرد.


امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌ (ایسنا)، اظهار کرد: کادر فنی چند وقت پیش برنامه‌های خود را به فدراسیون ارایه کرد، ما در این برنامه از فدراسیون فوتبال خواستیم که در روز یازدهم تیر، تیم ملی با یکی از بهترین تیم‌های جهان بازی دوستانه انجام دهد تا با آمادگی کامل در مسابقات جام ملت‌های آسیا حاضر شویم. فدراسیون فوتبال هم برای تحقق این امر سخت در تلاش است اما، متاسفانه بعضی از رسانه‌ها هر چه دلشان می‌خواهند، می‌نویسند.


قلعه‌نویی با تاکید بر ادامه‌ی مسابقات لیگ برتر گفت: من خودم مربی‌ای هستم که از دل لیگ به تیم ملی بیرون آمده‌ام و اولویت کاری ما این است که مسابقات لیگ منظم انجام شود و به فدراسیون هم این تصمیم را اعلام کرده‌ایم.


وی افزود: با این حال برخی از دوستان از ما انتقاد می‌کنند که چرا تیم ملی، بازی دوستانه برگزار نمی‌کند اما، ما می‌خواهیم لیگ همچنان منظم به کار خودش ادامه بدهد، ضمن آن که بازی‌های دوستانه‌ باید از قبل رزرو می‌شده است.


قلعه‌نویی در پایان گفت: در هفته‌های ابتدایی اردیبهشت برای بررسی وضعیت و شرایط لژیونرهای فعال در لیگ‌های اروپایی به این کشورها سفر خواهم کرد تا ضمن بررسی شرایط و میزان آمادگی آنها را تا پیش از انتخاب نهایی برای حضور در اردوی تیم ملی بسنجم.

مطالب مشابه

رئیس حراست وزارت ورزش از دروغ ۸ ساله یک اساسنامه گفت

ورزش > مدیریت ورزش – سایت وزارت ورزش نوشت:رضا حسنی خو تائید...

مادری که خودش را سزارین کرد

پیام تبریک کی‌روش به ملی‌پوشان والیبال

ورزش > فوتبال ملی – سرمربی تیم ملی فوتبال ایران صعود تیم...

تیموریان حضور دومین ایرانی در لیگ برتر انگلیس

آندرانیک تیموریان: پس از آزمایش پزشکی با بولتون قرارداد می‌بندم...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان