لغو مسابقه تیم فوتبال بانوان بخاطر حجاب+ تصاویر

دادنا: رئیس فدراسیون فوتبال با ابراز تاسف از عدم برگزاری دیدار دو تیم ملی ایران و اردن گفت: از مسئول برگزار کننده این مسابقات به فیفا شکایت خواهیم کرد.

به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان که خود را برای حضور در دور دوم رقابتهای مقدماتی المپیک لندن آماده کرد بود، قرار بود ساعت ۱۹:۰۰ روز جمعه به مصاف تیم ملی اردن برود که به دلیل اجازه ندادن مسئول برگزاری مسابقات از کشور بحرین به جهت استفاده بانوان ایرانی از پوشش اسلامی، این بازی برگزار نشد.

این در حالی بود که پیش از این ملی پوشان کشورمان در دور اول رقابتهای مقدماتی المپیک لندن با پوشش کامل اسلامی به رقابت با حریفان خود پرداخته بودند . بازیکنان تیم ملی پس از حضور در زمین مسابقه و خواندن سرود جمهوری اسلامی ایران و زدن دور افتخار در استادیوم و در نهایت سجده کردن بر پرچم مقدس کشورمان،زمین مسابقه را با چشمانی اشک آلود ترک کرده و بازیکنان اردنی به همراه تماشاگرانی که در ورزشگاه حضور داشتند به تشویق تیم ملی ایران پرداختند. این بازی قرار بود در ورزشگاه ۷۵ هزار نفری ورزشگاه امان اردن به مصاف حریفان خود برود.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در این مورد به سایت فدراسیون فوتبال گفت: پیش از این ما با سپ بلاتر- رئیس فدراسیون جهانی فوتبال- فیفا مذاکرات لازم را در خصوص حضور بانوان ایرانی با پوشش کامل اسلامی انجام داده بودیم اما متاسفانه نمی دانم چرا مسئول برگزار کننده مسابقات اجازه بازی به تیم ملی کشورمان را نداده است.

کفاشیان ادامه داد: هر چند که در قانون فیفا آمده است هیچ کشوری حق ندارد با پوشش اسلامی بازی کند اما ما با مسئولان فدراسیون جهانی فوتبال رایزنی های لازم را انجام داده بودیم و متاسفانه مشخص نیست که چرا مسئول بحرینی مسابقات از حضور بانوان در این دیدار جلوگیری کرد.

لغو دیدار تیم بانوان در مقدماتی المپیک

لغو دیدار تیم بانوان در مقدماتی المپیک

لغو دیدار تیم بانوان در مقدماتی المپیک

لغو دیدار تیم بانوان در مقدماتی المپیک

عکسها از رویترز

۱۴ خرداد ۱۳۹۰

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

ملاقات پدر کاکا و سران رئال؛

رئال مادرید برای به خدمت گرفتن کاکا،بازی‌ساز میلان حاضر است...

مادری که خودش را سزارین کرد

مرگ دختر ورزشکار ایرانی در حادثه واژگونی اتوبوس + عکس

  دختر اسکیت باز ایران در حادثه واژگونی اتوبوس در...

عکسی از صحنه مشکوک بازی استقلال – استقلال اهواز

ورزش > لیگ برتر – در آخرین دقایق مسابقه استقلال – استقلال...

نظرات (1)

واقعا چقدر به راحی انگیزه ها و زحمات از بین می رود

دانلود کتاب حجاب

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب