لوکا بوناچیچ: امشب را راحت می‌خوابم

مادری که خودش را سزارین کرد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ایران در نشست خبری که با حضور نزدیک به پنجاه نماینده‌ی رسانه‌ها‌ی گروهی برگزار شد، گفت: بازیکنان مصدوم ما (عماد رضا و سید صالحی) به بازی فردا رسیده‌اند و مطمئن هستم که فردا به اوراوا گل خواهیم زد.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از سایتاما ژاپن، لوکا بوناچیچ در فاصله‌ی یک روز مانده تا آخرین دیدار فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۷ در جمع خبرنگاران گفت: ما بازیکنان با تجربه‌ای داریم و فکر نمی‌کنم مسایلی همچون فشار تماشاگران و جو ورزشگاه باعث ضعف ما شود. ما سال پیش مقابل پرسپولیس در حضور نود هزار تماشاگر، چهار بر یک این تیم را شکست دادیم.


وی در ادامه در پاسخ به این سوال که فردا در بازی مقابل اوراوا دفاعی بازی می‌کنید یا تهاجمی، خاطر نشان کرد: ما طبق داشته‌های خودمان عمل می‌کنیم و باید ببینیم که وضعیت حریف چگونه است. ممکن است نتوانیم چیزی را که می‌خواهیم در زمین اجرا کنیم و فوتبال هم همین است. امیدوارم ما برای رسیدن به گل فردا راهی را پیدا کنیم.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به سوالی دیگر که از او پرسیده شد آیا شما امشب راحت می‌خوابید؟ یادآور شد: من دو پسر موفق و یک دختر خوب دارم. مشکل خاصی هم در زندگی‌ام ندارم اما، از شوخی گذشته فوتبال یک بازی دوستانه است و طبیعی است که من در این بازی استرس داشته باشم. ما می‌رویم که بیشترین توان خود را در زمین بگذاریم اما اگر هم ببازیم اتفاق مهمی نمی‌افتد. فرداها هم برای ما روشن هستند.


وی در پایان خاطر نشان کرد: بازی ما فردا ممکن است تحت شرایط مختلف فرق کند. نمی‌دانم فردا چطور بازی کنیم اما، مطمئن هستم که از دیدار برابر کاوازاکی بهتر خواهیم بود.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

مهدی مهدوی‌کیا : تا جمعه در هتل تیم ملی آلمان می‌مانم

در فاصله نه روز به شروع جام جهانی بیشتر تیم‌های...

مادری که خودش را سزارین کرد

مذاکره پنهانی پرسپولیسی ‌ها با کاوه رضایی

ورزش > لیگ برتر – ۱۱نیوز نوشت: کاوه رضایی یکی از بازیکنانی...

ضیایی: تاوان استعفای انصاری‌فرد را نیز ما دادیم

همچون حذف استقلال از آسیا ضیایی: تاوان استعفای انصاری‌فرد را...