لوکا بوناچیچ: امشب را راحت می‌خوابم

مادری که خودش را سزارین کرد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ایران در نشست خبری که با حضور نزدیک به پنجاه نماینده‌ی رسانه‌ها‌ی گروهی برگزار شد، گفت: بازیکنان مصدوم ما (عماد رضا و سید صالحی) به بازی فردا رسیده‌اند و مطمئن هستم که فردا به اوراوا گل خواهیم زد.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از سایتاما ژاپن، لوکا بوناچیچ در فاصله‌ی یک روز مانده تا آخرین دیدار فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۷ در جمع خبرنگاران گفت: ما بازیکنان با تجربه‌ای داریم و فکر نمی‌کنم مسایلی همچون فشار تماشاگران و جو ورزشگاه باعث ضعف ما شود. ما سال پیش مقابل پرسپولیس در حضور نود هزار تماشاگر، چهار بر یک این تیم را شکست دادیم.


وی در ادامه در پاسخ به این سوال که فردا در بازی مقابل اوراوا دفاعی بازی می‌کنید یا تهاجمی، خاطر نشان کرد: ما طبق داشته‌های خودمان عمل می‌کنیم و باید ببینیم که وضعیت حریف چگونه است. ممکن است نتوانیم چیزی را که می‌خواهیم در زمین اجرا کنیم و فوتبال هم همین است. امیدوارم ما برای رسیدن به گل فردا راهی را پیدا کنیم.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به سوالی دیگر که از او پرسیده شد آیا شما امشب راحت می‌خوابید؟ یادآور شد: من دو پسر موفق و یک دختر خوب دارم. مشکل خاصی هم در زندگی‌ام ندارم اما، از شوخی گذشته فوتبال یک بازی دوستانه است و طبیعی است که من در این بازی استرس داشته باشم. ما می‌رویم که بیشترین توان خود را در زمین بگذاریم اما اگر هم ببازیم اتفاق مهمی نمی‌افتد. فرداها هم برای ما روشن هستند.


وی در پایان خاطر نشان کرد: بازی ما فردا ممکن است تحت شرایط مختلف فرق کند. نمی‌دانم فردا چطور بازی کنیم اما، مطمئن هستم که از دیدار برابر کاوازاکی بهتر خواهیم بود.

مطالب مشابه

جدول گلزنان لیگ فوتبال انگلیس (لیگ برتر)

تا پایان هفته دهم جدول گلزنان لیگ فوتبال انگلیس (لیگ...

مادری که خودش را سزارین کرد

مظلومی مثل قلعه‌نویی فکر می‌‌نمود

در دقایقی که استقلال فرصت زیادی برای جبران گل ‌های...

مادری که خودش را سزارین کرد

دروازه بان پرسپولیس و عشقش در حال خرید + عکس

  الکساندر لوبانف که خانواده اش را به تهران آورده...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب